Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kim jest architekt wnętrz?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
MariannaS

Kim jest architekt wnętrz?

Post autor: MariannaS » wt sty 16, 2018 2:22 pm

Kim jest architekt wnętrz? Dlaczego nastała moda na korzystanie z ich usług? Co dzięki niemu można zyskać?
Zwykle, kiedy jakaś osoba ma nieskalaną opinię, reszta tylko czeka wypatrując okazji, by nie zostawić na niej suchej nitki.

kasiawinslet

Re: Kim jest architekt wnętrz?

Post autor: kasiawinslet » czw sty 18, 2018 7:24 am

Zależy na jakiego trafisz, bo są mniej i bardziej zdolni. dolni, potrafią nawet małą powierzchnię tak zagospodarować, że będzie wydawała się przestronna, ładna i będziesz mogła sporo tam zmieścić, reszta stosuje standardowe układy, które czasami możesz sama zastosować bez pomocy z zewnątrz.

wiola665

Post autor: wiola665 » wt mar 13, 2018 1:36 pm

W mojej kwestii pomoc architekta wnętrz jest nieoceniona bo ja się kompletnie na tym nie znam. Nie potrafię ze sobą połączyć kolorów, mebli, nie wiem jak to wszystko ustawić tak, aby to tworzyło fajną całość. Wiem na pewno, że świetnych specjalistów w tej kwestii mają tutaj http://www.vision-studio.com.pl/ . W sieci można natknąć się na wiele pozytywnych opinii na ich temat. Warto sobie rzucić okiem na ich stronę.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » sob mar 24, 2018 2:39 pm

Jest to szczególnie istotne w przypadku pomieszczeń biurowych, w których atmosfera ma wpływ na jakość pracy. Nie bez przyczyny ludzie inwestują spore kwoty na usługi takich firm jak Concept Space. W http://conceptspace.com.pl/#onas sami zobaczcie, jak ogromna jest różnica w pomieszczeniach, w których zostały wykonane odpowiednie remonty.

ocere

Post autor: ocere » ndz mar 25, 2018 7:28 am

taki architekt wnętrz musi być bardzo dobrze wyszkolony

honorata

Post autor: honorata » pt cze 15, 2018 2:04 pm

Musi być wyszkolony, masz rację ! Dlatego moim zdaniem należy korzystać z usług tylko profesjonalistów, a takimi na pewno są osoby z biura projektowego w Krakowie. Tutaj macie ich stronkę http://www.udzielaarchitekci.pl/ . Korzystałam z ich usług dwukrotnie i w obu przypadkach jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego ! Z czystym sumieniem mogę polecić skorzystanie z ich usług i porad w tym zakresie, mam nadzieję, że pomogłam tym wpisem ;)

Alexa555

Post autor: Alexa555 » wt lip 24, 2018 6:47 pm

Moim marzeniem nieustannie było mieć domek jednorodzinny. Także to marzenie stało się w końcu realnością. Teraz posiadam przeuroczy dom, który jest punktem porywu przez sporo znajomych. Dowiedziałam się, że firma, która wspomogła spełnić mi to życzenie specjalizuje się nie jedynie w projektach apartamentów ale różnych innych gmachów również płaszczyzny publicznej. Uczciwie rekomenduję biuro projektowe poznań.

Odpowiedz