Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Automatyczna czy manualna?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
jacoob

Automatyczna czy manualna?

Post autor: jacoob » wt sty 16, 2018 12:16 pm

Lepsza skrzynia biegów automatyczna czy manualna? Jakie są wasze doświadczenia w tym pierwszym przypadku? Co powiecie na ten temat?
(...) człowiek zmuszony jest wybierać między całkowitą samotnością i prawdą z jednej strony a kontaktem z bliźnimi i kłamstwem z drugiej. Co lepsze, można by zapytać.

kasiawinslet

Re: Automatyczna czy manualna?

Post autor: kasiawinslet » czw sty 18, 2018 7:41 am

Uczyłam się na manualnej, do zasad automatycznej troszkę nie umiem przywyknąć - ale dla mnie to bez różnicy.

marcinmoszczynski

Post autor: marcinmoszczynski » śr mar 21, 2018 2:16 pm

My się nie dawno na nowe auto zdecydowaliśmy i mamy manualną skrzynię, kupiłem peugeota 3008 - auto super, a do skrzyni takiej jestem przyzwyczajony to po co brać coś innego.

gimnastyczka

Post autor: gimnastyczka » śr mar 21, 2018 2:27 pm

Wolę manualną, z takiej zmiany biegów czerpię dużo radości. Z automatycznej ciekawy jestem jedynie działania dwusprzęgłowej

Robertooo29

Post autor: Robertooo29 » czw mar 22, 2018 8:02 am

Moje korando jest w automacie. Wygodniej zdecydowanie niż manual. na początku było ciężko się przyzwyczaić bo nie wiadomo co z rękami zrobić było a teraz to spoko

Odpowiedz