Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wieczór Panieński

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

vikq

Wieczór Panieński

Post autor: vikq » śr gru 06, 2017 12:58 pm

Czeka mnie ogromne wyzwanie, mianowicie muszę zorganizować mojej kuzynce wieczór panieński. Zastanawiałam się jakie atrakcje zaplanować, na 100% chcę wynająć limuzynę... Myślałam też o wynajęciu striptizera. Podejrzewam, że Aśka będzie w ogromnym szoku. Wpadłam nawet na ofertę jednego striptizea http://www.mateusztanczy.pl/ . Jego strona brzmi obiecująco...

cysal

Re: Wieczór Panieński

Post autor: cysal » śr gru 06, 2017 5:27 pm

striptizer na wieczór panieński jest fajny, ale nie ma co też się bardzo napalać na niego

mocarz92

Post autor: mocarz92 » czw gru 07, 2017 6:38 am

A moja dziewczyna mówi, że striptizerzy są okropni xP Opowiadała, że raz była na jednym gdzie zamówiono i panna młoda była bardzo niezadowolona, bo to jednak takie trochę śmieszne, jak facet się wije, jeszcze czasem w jakiś olejkach czy coś... I ta panna młoda była zażenowana.
Polecam serdecznie! Suplementy Kraków - ulepsz swój trening!

scyka

Post autor: scyka » czw gru 07, 2017 7:25 am

na wieczór panieński to najlepiej sobie gdzieś pojechać za granicę

hanna11

Post autor: hanna11 » czw gru 07, 2017 10:39 am

Jak chcesz limuzynę to czemu nie?

Helena_G

Post autor: Helena_G » pn gru 11, 2017 5:17 am

A myśleliście może, aby wynająć tego typu firmę organizującą imprezy? Może okazałaby się pomocna w tego typu przedsięwzięciu jakim jest wieczór panieński?

topka92

Post autor: topka92 » pn sty 08, 2018 9:52 am

Hej! :)
Ja polecam na wieczór Panieński różne gry alkoholowe imprezowe - rozkręcą każdą imprezę, serio. ;) No i jest bardzo śmiesznie, co jest świetne na tego typu wieczorach. Ostatnio o Przyjaciółki na panieńskim grałyśmy własnie w takie i było strasznie fajnie i zabawnie - i taka gra jednak dobrze integruje (nie znałyśmy się wszystkie z dziewczynami).

Małgorzata

Post autor: Małgorzata » śr sty 31, 2018 8:05 am

Myślę, że fajnym pomysłem na wieczór panieński będzie wynajęcie profesjonalnego striptizera. Jeśli ktoś szuka to mogę polecić http://www.mateusztanczy.pl/ . Moja koleżanka skorzystała z Jego usług jak organizowała wieczór panieński swojej siostrze.

siwe

Post autor: siwe » śr sty 31, 2018 2:31 pm

pamiętam, że mój wieczór panieński wyszedł bardzo fajnie

mimi9

Post autor: mimi9 » pn sie 13, 2018 5:38 am

Tak naprawdę, aby wieczór panieński był udany, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Jeśli zadba się od odpowiednie towarzystwo, nastrój, muzykę i atrakcje, to można z powodzeniem zorganizować taką imprezę w domu. Warto wówczas zadbać również o jakieś ciekawe dekoracje na wieczór panieński, które można zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl. Kolorowe balony, oryginalne girlandy oraz zabawne bannery - wszystko to sprawi, że impreza będzie wyglądała bajecznie :)

Ailis

Post autor: Ailis » wt wrz 04, 2018 2:03 am

Ja miałam wieczór panieński organizowany w pubie, i też miło wspominam czas. Teraz jest wiele ciekawych miejsc gdzie można zrobić wieczór panieński czy też kawalerski. Mój brat organizuje wieczór kawalerski w New Orleans Club . Jestem ciekawa czy przyszły Pan młody będzie zachwycony takim miejscem, ale podejrzewam że tak, który facet nie lubi tancerek :)

tomasz2201

Post autor: tomasz2201 » wt wrz 04, 2018 3:42 am

Każdy wieczór panieński powinien być według mnie przebojowy. Takie jest moje zdanie.

oska

Post autor: oska » czw lis 29, 2018 2:11 pm

Balony na pewno sprawdzą się rewelacyjnie:) No i będą fajnie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach! Sporo dekoracji na wieczór panieński (ale nie tylko) możesz kupić na: https://balomania.eu/kategoria-produktu/balony-foliowe/. Wybór mają naprawdę duży i myślę że warto zainteresować się ofertą:) Poza tym pomyślcie też o jakichś różkach dla panny młodej żeby jakoś się wyróżniała;)

Odpowiedz