Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wieczór Panieński

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

vikq

Wieczór Panieński

Post autor: vikq » śr gru 06, 2017 12:58 pm

Czeka mnie ogromne wyzwanie, mianowicie muszę zorganizować mojej kuzynce wieczór panieński. Zastanawiałam się jakie atrakcje zaplanować, na 100% chcę wynająć limuzynę... Myślałam też o wynajęciu striptizera. Podejrzewam, że Aśka będzie w ogromnym szoku. Wpadłam nawet na ofertę jednego striptizea http://www.mateusztanczy.pl/ . Jego strona brzmi obiecująco...

cysal

Re: Wieczór Panieński

Post autor: cysal » śr gru 06, 2017 5:27 pm

striptizer na wieczór panieński jest fajny, ale nie ma co też się bardzo napalać na niego

mocarz92

Post autor: mocarz92 » czw gru 07, 2017 6:38 am

A moja dziewczyna mówi, że striptizerzy są okropni xP Opowiadała, że raz była na jednym gdzie zamówiono i panna młoda była bardzo niezadowolona, bo to jednak takie trochę śmieszne, jak facet się wije, jeszcze czasem w jakiś olejkach czy coś... I ta panna młoda była zażenowana.
Polecam serdecznie! Suplementy Kraków - ulepsz swój trening!

scyka

Post autor: scyka » czw gru 07, 2017 7:25 am

na wieczór panieński to najlepiej sobie gdzieś pojechać za granicę

hanna11

Post autor: hanna11 » czw gru 07, 2017 10:39 am

Jak chcesz limuzynę to czemu nie?

Helena_G

Post autor: Helena_G » pn gru 11, 2017 5:17 am

A myśleliście może, aby wynająć tego typu firmę organizującą imprezy? Może okazałaby się pomocna w tego typu przedsięwzięciu jakim jest wieczór panieński?

Odpowiedz