Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Fundacja Orla Straż

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Adaś

Fundacja Orla Straż

Post autor: Adaś » pt lis 24, 2017 5:47 am

Fundacja Orla Straż niesie pomoc humanitarną przesiedlonym rodzinom, osobom uwolnionym z niewoli Daesh (ISIS) oraz wspiera żołnierzy-ochotników koalicji antyterrorystycznej i ich bliskich.

Ty też możesz pomóc – https://www.siepomaga.pl/polska-pomoc.

Przekazując datek wspierasz Fundację Orla Straż w działaniach na rzecz przywrócenia normalnego życia ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie.

ewa.ewa

Re: Fundacja Orla Straż

Post autor: ewa.ewa » ndz gru 10, 2017 1:51 pm

Bardzo wpieram fundacje i podziwiam, za ich pomoc innym. Kolejnym przykładem fundacji jest Fundacja Onico. Są młodą Fundacją, ale wspierają np remont w Domu Dziecka w Olsztynku, systematycznie wspierają Domy Samotnej Matki i Domy Dzieck, wybudowali plac zabaw przy szpitalu ul.Niekłańska, organizacja kącika zabaw szpital WUM, Żwirki i Wigury. Niosą pomoc materialną, ale także działają w zakresie edukacji, promując profilaktykę zdrowotną. Czy ktoś z Państwa słyszał o tej fundacji?

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » wt lut 13, 2018 4:05 am

Wiem, jak ważne są takie fundacje. Mam znajomego, który też wychowywał się w trudnej rodzinie i dzieki temu, że był wspierany przez właśnie taką fundację jak Pociecha, wyszedł na ludzi. Ja już mam zapisane KRS 0000 426 589 i na pewno wspomogę Fundację Pociecha. Sami zajrzyjcie do www.FundacjaPociecha.pl i zobaczcie, ile dobrego robią dla małych dzieci.

Dzani22

Post autor: Dzani22 » wt lut 13, 2018 8:36 am

Pierwszy raz słyszę o tej fundacji

Powoles

Post autor: Powoles » wt lut 13, 2018 9:58 am

Bardzo fajna inicjatywa ! Pozdrawiam serdecznie

Anomalia

Post autor: Anomalia » śr lut 14, 2018 5:35 am

Na pewno sprawdzę to w wolnym czasie bo inicjatywa rzeczywiście słuszna :)

domi78

Post autor: domi78 » śr maja 15, 2019 12:24 am

Sporo jest fundacji prężnie działających i dbających o interesy innych. Ja znalazłam fundację która jest inna niż dotąd mi znane. http://szlachetnygest.pl/ Jeśli chcecie pomagać biednym dzieciom to warto , wystarczy wysłać smsa za złotówkę, żeby pomóc.

Odpowiedz