Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dom vs mieszkanie :)

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

figaro5

Re: Dom vs mieszkanie :)

Post autor: figaro5 » wt sty 15, 2019 3:43 am

Ja mam dom ;) i bardzo się z tego powodu cieszę, bo dzięki firmie pool-design.pl już w te wakacje będę mógł spełnić swoje marzenie o domowym basenie! :D jaram się jak dziecko!!!

listopad70

Post autor: listopad70 » wt sty 15, 2019 6:13 am

Ja wolę mieszkanie. Mi się łatwiej mieszka w bloku niż w domu. Rodzice mnie wychowywali w domu jednorodzinnym, ale powiem szczerze że nigdy bym tam nie wrócił.

Ailis

Post autor: Ailis » czw sty 17, 2019 6:20 am

Odkąd pamiętam, zawsze chciałam mieszkać w dużym domu. Otrzymałam w spadku taki po babci. Jenak muszę wyremontować komin. Myślę o tej firmie https://www.schiedel.com/pl/ . Mają w ofercie spory wybór ceramicznych wkładów kominowych i w dodatku przemawia za nimi bogate doświadczenie. Sądzę, że mogę im zaufać. Który z ich systemów ceramicznych byście dla siebie wybrali?

aga2113

Post autor: aga2113 » czw sty 17, 2019 6:24 am

Ja wolę dom :)

Polecam materiały budowlane

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » czw sty 17, 2019 7:33 am

Wszystko zależy ile przestrzeni potrzebujemy do życia. Ostatnio interesowałam się mieszkaniami w Lublinie http://panoramalubelska.pl/wiadomosci/s ... ej-dzielni czy możecie mi coś jeszcze doradzić, w których dzielnicach dobrze się mieszka? Jakie są wasze wrażenia? Bardzo podoba mi się w tym mieście, chciałabym tam zostać dłużej.

samanta50

Post autor: samanta50 » pt sty 18, 2019 5:30 am

Ja jestem miłośniczką domu <3 zdecydowanie! Nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku ponownie ;D ostatnio też, urządzając wyremontowaną łazienkę, natrafiłam na ofertę ręczniki bambusowe i zastanawiam się nad nimi :D

sosabowski54

Post autor: sosabowski54 » pt sty 18, 2019 6:11 am

Mam mieszkanie, ale i mam dom. Dom mam na mazurach i weekend w weekend tam jeżdżę. Super rzecz, ekstra sprawa.

matejko32

Post autor: matejko32 » pt sty 18, 2019 8:34 am

Uwielbiam mieszkać w swoim mieszkaniu. Uwielbiam swoje mieszkanie. Kocham swoje mieszkanie, bo jest przytulne, bo jest ciepłe i jest moje.

evela56

Post autor: evela56 » ndz sty 20, 2019 4:02 am

czy dom,czy mieszkanie na pewno się przydadzą numery na dom . Każdy znajdzie dla Siebie coś specjalnego w dobrej cenie. Pięknie się prezentuje i może być zawsze estetyczny w dobrym stylu. Ja bym jednak jak miała wybierać to bym wybrała dom.

marzenka92

Post autor: marzenka92 » pn kwie 15, 2019 4:45 am

Zgadzam się że mają swój dom jest więcej wydatków. Ostatnio robiłem remont balkonu i musiałem zamontować nową poręcz balkonową :) wybraliśmy nowoczesną balustradę ze stali nierdzewnej. ;) Teraz dom wygląda bardzie stylowo i elegancko ;) a jak wiem że nie będę musiał odnawiać, ani wymieniać tej balustrady bardzo długo, ponieważ nie szkodzą jej warunki atmosferyczne.

mefiu34

Post autor: mefiu34 » wt kwie 16, 2019 6:25 am

Ja zdecydowałem się na mieszkanie przez co udało mi się zaoszczędzić trochę środków i chciałbym je teraz przeznaczyć na wykończenie go. Pomożecie mi z wyborem mebli? Chciałbym, żeby były to ekskluzywne meble ,wytrzymałe i o ponadczasowym wyglądzie. Bardzo podobają mi się meble w stylu art deco są bardzo ciekawe, podobają mi się te z www.cygal.eu co o nich myślicie?
Pozdrawiam

malinka33

Post autor: malinka33 » ndz kwie 21, 2019 1:43 pm

Jak szukasz mieszkania to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia https://vantage-sa.pl/ znajdziesz tutaj dewelopera który posiada bardzo dużo ciekawych mieszkań z wysokim standardem. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie bo maja bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Warto sie zainteresować tą ofertą jak najszybciej.

protagoras

Post autor: protagoras » wt kwie 23, 2019 3:40 am

Ailis pisze:
czw sty 17, 2019 6:20 am
Odkąd pamiętam, zawsze chciałam mieszkać w dużym domu. Otrzymałam w spadku taki po babci. Jenak muszę wyremontować komin. Myślę o pewnej firmie. Mają w ofercie spory wybór ceramicznych wkładów kominowych i w dodatku przemawia za nimi bogate doświadczenie. Sądzę, że mogę im zaufać. Który z ich systemów ceramicznych byście dla siebie wybrali?
O, sam właśnie rozważam to, na jaki system kominowy się zdecydować w kwestii swojego własnego przyszłego mieszkania. Zdążyłem przejrzeć już wiele różnych opcji i póki co moją wstępną decyzją jest komin uniwersalny, konkretnie zdecydowałbym się zapewne na coś takiego: http://www.systemykominowe.pl/systemy-k ... salny.html. Bardzo cenię sobie to, że dopuszcza on korzystanie z bardzo wielu różnych rodzajów opału – jak zresztą jego nazwa w końcu wskazuje, ma być on uniwersalny, a takie rozwiązanie naprawdę bardzo by mi pasowało. Jak Cię interesują kominy ceramiczne, to też zachęcam, by wejść sobie na ich stronę. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to jeden z ich kominów – bodajże Turbo – właśnie wykonany był z takiego materiału i być może odpowie on na Twoje potrzeby? Tak tylko sugeruję :). Żeby porównać różne oferty, chociażby z tą, o której Ty pisałaś, możesz skorzystać z dostępnego na ich stronie kalkulatora, który pozwoli wycenić system wyprodukowany przez nich, a spersonalizowany przez Ciebie przez dobór poszczególnych elementów.

paniola

Post autor: paniola » wt kwie 23, 2019 5:03 am

Zdecydowanie dom, moze i jest drozszy niz mieszkanie, ale nie trzeba płacic czynszu i co najważniejsze mamy własne podwórko. wybudowalismy sie kilka lat temu i przed nami teraz wybor elewacji. Na szczescie mamy szeroki wybór farb na elewacje https://budujmy.eu/pol_m_Farby-pigmenty ... e-492.html dzieki którym dom bedzie pomalowany fachowo i porządnie.

andersa5

Post autor: andersa5 » wt kwie 23, 2019 5:30 am

Mieszkanie. Całe życie mieszkam w mieszkaniu, i sobie nie wyobrażam mieszkania w domu. W bloku jest dużo ciekawych ludzi, jest z kim miło spędzać czas pod blokiem, a i mniej obowiązków niż przy domu. A komfort sobie można też fajny wypracować mimo mniejszego metrażu.

Odpowiedz