Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zakup mieszkania w Polsce

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

paniJ.

Re: Zakup mieszkania w Polsce

Post autor: paniJ. » wt sie 06, 2019 1:09 am

A wiecie, że Małe Wilczyce to osiedle domów szeregowych i mieszkań we Wrocławiu http://www.malewilczyce.pl/lokalizacja/ ? Słyszałam, że mają być one bardzo atrakcyjne i nawet niedrogie. Dużym plusem jest dobra infrastruktura w postaci sklepów, szkół, żłobków. Nie brakuje również parku i placu zabaw dla dzieci. Dlatego jest to idealne miejsce zarówno dla osób samotnych, jak i rodzin.

Bartlomiejko5
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 06, 2019 2:54 am

Re: Zakup mieszkania w Polsce

Post autor: Bartlomiejko5 » wt sie 06, 2019 2:55 am

Wydaje mi się, że zakup mieszkania w Polsce jest bardzo prosty. Jedyne co może się okazać trudnym albo raczej co trochę może przeszkadzać jest po prostu cena tych wszystkich mieszkań...

Awatar użytkownika
Gremlandia
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 13, 2019 8:24 am
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Zakup mieszkania w Polsce

Post autor: Gremlandia » wt sie 13, 2019 8:27 am

Ja akurat kupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo się z tego cieszę ponieważ sama mogłam zdecydować, jaką wannę wstawić i jaki prysznic wybrać. Żeby dodać nowoczesnego wyglądu zdecydowałam się na obudowę wanny od https://polimat.com.pl/obudowy-wanien. Bardzo zależało mi na nowoczesnym wyglądzie pomieszczenia.

Awatar użytkownika
bisabolol
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 08, 2016 10:08 am

Re: Zakup mieszkania w Polsce

Post autor: bisabolol » wt sie 13, 2019 9:12 am

Komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim oferuje Lux Home w podwarszawskich Ząbkach http://www.luxhome.pl Stolica niedaleko, dobry dojazd, a przede wszystkim spokój od zgiełku miejskiego i o wiele niższa cena za metr kwadratowy.

Odpowiedz