Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odpowiedni prezent dla chłopaka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

leszek-krawiec-86

Odpowiedni prezent dla chłopaka

Post autor: leszek-krawiec-86 » pn kwie 16, 2018 11:52 pm

Witma,

mam do was krótkie pytanie odnośnie wyboru właściwego upominku na urodziny dla mojego chrześniaka. Moja żona planowała kupić jakiś typowy rower, jednak ja myślałem nad kupnem czegoś oryginalnego, bardziej innowacyjnego w stylu hulajnoga elektryczna. Co uważacie o moim pomyślę? Czy w tych czasach dzieci jeszcze dostają zwykłe rowery? Ja myślę, że rowery były popularne 20 lat temu, a obecnie czasy się trochę zminiły. Czas pójść z duchem czasu. A może macie własne pomysły co można by było kupić? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Dagagunia89

Re: Odpowiedni prezent dla chłopaka

Post autor: Dagagunia89 » wt kwie 17, 2018 6:29 am

Świetny pomysł :) Sama dam chyba swojemu chłopakowi coś podobnego :) Widzę, że hulajnogi są coraz bardziej modne :)

Kasia090

Post autor: Kasia090 » wt kwie 17, 2018 6:43 am

Dzięki :) Mam zatem kolejny pomysł :) Obok takiego szkolenia samochodowego, zegarka i weekendu w górach :)

oskarka

Post autor: oskarka » czw kwie 19, 2018 7:59 am

Zawsze możesz jeszcze w ramach prezentu gdzieś go zabrać. Lubi sport, ma jakąś ulubioną grupę muzyczną, woli kabarety? na https://www.ticketmaster.pl/ na pewno znajdziesz bilet na coś godnego uwagi. Nie raz korzystałam i jeszcze się nie zawiodłam, kupuje się szybko i łatwo, wyszukiwarka wydarzeń też czytelna. I nie działają z opóźnieniem, co często się zdarza na stronkach tego typu. Niby bilety są można kupić a za minutę ani sztuki z 200. Tu tak nie ma.

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » pn maja 21, 2018 12:23 pm

Tutaj http://oplacalnie.pl/ceramizer można znaleźć ceramizer. Jest on przydatny i np. pomaga zmniejszyć zużycie paliwa. Na pewno waszemu mężczyźnie takie coś by się przydało. Patrzyliście na coś takiego? Co o tym myślicie?

Wiki00

Post autor: Wiki00 » wt maja 22, 2018 5:56 am

Interesującym oraz praktycznym rozstrzygnięciem na podarek są kapcie góralskie. Nieskończenie rozmyślałam co wykombinować aż w końcu postanowiłam, że kupię takie łapcie. Są ciepłe, praktyczne i mają fascynujące kroje. Zdecydowanie zalecam. U mnie w familii już pytają czy nie zachciałabym zdobyć więcej.

mkaslom78

Post autor: mkaslom78 » wt maja 22, 2018 8:28 am

Jeżeli chłopak jest młody i lubi odlotowe gadżety to dobrym pomysłem jest deska elektryczna.Od razu jednak uprzedzam, że jeżeli ma on powyżej 18 lat to będzie to już nietrafiony pomysł. Dla młodzików idealny :)

kawartt23
Kontaktowanie:

Post autor: kawartt23 » pn cze 11, 2018 6:16 am

Jeśli szukacie mega pomysłu na prezent dla chłopaka to nie widzę lepszej opcji niż szkolenia driftu to byłby mega prezent, każdy facet uwielbia samochody a drift ? To byłaby dopiero lekcja życia i mega prezent ! :)

oszczedny

Post autor: oszczedny » czw sie 02, 2018 3:16 am

Mi też się wydaje, że hulajnoga elektryczna może być bardzo pomysłowym prezentem. Sam kupiłem niedawno, znajdując ofertę na https://www.ceneo.pl/oferty/hulajnoga-elektryczna. Praktyczny, fajny sposób na dojazd w mieście. Ekologiczny i w sumie niedrogi, więc polecam ;)

Odpowiedz