Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Klimatyzacja serwis

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

wetor

Klimatyzacja serwis

Post autor: wetor » śr maja 04, 2016 8:37 am

Jeśli zepsuła Ci się klimatyzacja, a może po prostu przed kolejnym sezonem letnim pasuje ją wyczyścić i przejrzeć, koniecznie zainteresuj się doborem odpowiednich fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nie znasz takiej firmy? Zajrzyj na klimatyzacja Kielce

dalleko

Re: Klimatyzacja serwis

Post autor: dalleko » wt maja 10, 2016 7:01 am

Muszę pomyśleć nad czyszczeniem swojej klimy, bo sezon się zbliża.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » wt maja 10, 2016 7:33 am

Ja muszę pomyśleć o zrobieniu klimatyzacji w aucie Trochę ją zaniedbałam a tu ciepło się robi, a z klimatyzacji śmierdzi. Jestem już umówiona na czyszczenie ale postanowiłam też, że sama będę o nią regularnie dbała. Poczytałam trochę w sieci na temat tego jak używać klimatyzacji w aucie i teraz będę już wiedziała jak ją użytkować, aby się szybko nie zabrudziła i nie zapchała.

Rntr
Kontaktowanie:

Post autor: Rntr » wt maja 10, 2016 8:38 am

Mi się zepsuła, ale szczerze mi to nie przeszkadza, bo nie lubię powietrza z klimatyzacji, od razu mnie głowa boli, tak samo od wiatraków.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » śr lip 19, 2017 7:16 am

U mnie trzeba było tylko nabić klimę i zgłosiłam się do http://serwis-klimatyzacji-samochodowej.pl i jestem bardzo zadowolona, poniewaz wszystko poszło szybko i profesjonalnie. To prawdziwi fachowcy, dodatkowo wiem że w razie jakbym miała problem z klimą to prowadzą serwis i mogę zgłosić się do nich z każdym problemem.

kultos

Post autor: kultos » śr lip 19, 2017 10:56 am

musze znaleźć dobry serwis klimatyzatorów w Warszawie, ktoś ma może jakiś namiar?

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » czw lip 20, 2017 5:14 am

Najlepiej poszukać przy pomocy google i map od google to wtedy namierzysz dobry serwis w twojej okolicy.

Marek_89

Post autor: Marek_89 » śr wrz 13, 2017 2:57 pm

A ja mam pytanie - czy dysponujecie Państwo w swoim warsztacie w Kielcach tego rodzaju urządzeniami do płukania układu klimatyzacji?

Odpowiedz