Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Makijaż permanentny brwi

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

tusik2

Re: Makijaż permanentny brwi

Post autor: tusik2 » wt gru 15, 2020 6:40 am

Co do permanentnego to przestrzegam bo może każdemu schodzić inaczej, mi niestety schodził tusz, tak że miałam rudawo czerwonawe paski :( i chodziłam to usuwać - bolało jak diabli ale juz nie moglam na to patrzeć. Teraz sama sobie dorysowuje włoski, potrzebuje tylko miekką kredkę, którą zgniatam żeby miała kant i dorysowuje cienkie włoski, używam często kredki z wet n wild bo ma fajny odcien i jest trwała albo pomady z Inglota też. Wyglada to mega naturalnie i naprawdę ktoś musi się przyjrzeć, żeby obczaić, że coś mam dorysowane, już nie wrócę do permanentnego bo mam nauczkę!

Lealab45

Post autor: Lealab45 » śr gru 16, 2020 10:21 am

Taki makijaż to nie dla każdego, ja swój makijaż permanentny usuwałam w klinice. Można przeczytać o takim zabiegu tutaj https://www.mandalaclinic.com/oferta/us ... anentnego/ więcej szczegółów.

MałaMi

Post autor: MałaMi » czw gru 17, 2020 11:58 am

jeżeli szukacie miejsca gdzie wykonać bezpiecznie taki makijaż to polecam Dermed Kraków . Ost robiłam tam usta metodą 2 d i jestem miło zaskoczona efektem.

zuzanka18

Post autor: zuzanka18 » sob sty 02, 2021 9:21 am

Wole raczej zmywalny makijaż. Maluje się normalnie w domu, ale czasami jak jest jakaś specjalna okazja to lubię podejść do kosmetyczki. W Krakowie jest np. bardzo fajny salon https://klaru.pl/. Robią tam nie tylko bardzo ładny make-up, ale też rzęsy Kraków i manicure.

siorka

Post autor: siorka » czw sty 14, 2021 7:10 am

W zasadzie na takie zabiegi to chodzi moja siostra i nie narzeka. Mówiła mi ostatnio, że takie sklep.lashbrow.pl/laminacja-rzes-i-brwi rzeczy do laminowania rzęs nie są drogie i chce spróbować samodzielnie. No nie wiem. Czy Waszym zdaniem to będzie dobry plan?

Awatar użytkownika
jborer

Post autor: jborer » czw sty 14, 2021 8:01 am

Mi osobiście nie podobają się takie makijaże, wygląda to raczej nienaturalnie.

Odpowiedz