Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

liczi
Posty: 650
Rejestracja: wt sie 06, 2013 5:57 am

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: liczi » pn sie 10, 2020 5:51 am

Rozwiązaniem mogą być też konsolidacje, czyli połączenie w jedno kilku zobowiązań. Warto poczytać o tym więcej: http://kredyt-na-bank.pl/kredyt-konsoli ... parabanku/, by wiedzieć kiedy jest to opłacalne i gdzie najlepiej szukać podobnych ofert, by jeszcze bardziej nie stracić na tym.

Ulopakowski
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 10, 2020 9:28 am

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: Ulopakowski » pn sie 10, 2020 9:31 am

Myślę, że przede wszystkim trzeba jakoś sobie ułożyć plan finansowy, który będziemy realizować każdego miesiąca. Myślę, że warto też zainteresować się pomocą doradcy finansowego.

marzenloka
Posty: 495
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 1:12 am

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: marzenloka » czw wrz 10, 2020 4:14 am

Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny - sprawdź tutaj jak go zaciągnąć, co warto na jego temat wiedzieć. Tylko trzeba się zgłosić do banku, zanim jeszcze zaczniesz mieć poważne problemy.

haanka

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: haanka » pn lis 16, 2020 7:05 am

Nie brać żadnych kredytów na zachcianki, bo właśnie w ten sposób najłatwiej wpaść w pętle zadłużenia. Najlepiej tylko pod jakieś inwestycje typu dom, firma itd. I najlepiej mieć też stały kontakt z doradcami finansowymi, którzy mają fachową wiedzę i potrafią doradzić. Z mojej strony polecam https://www.boldinvest.pl/ - można się kontaktować mailowo, telefonicznie lub osobiście w biurze w Warszawie

zeberka1
Posty: 163
Rejestracja: pn lip 30, 2018 3:16 pm

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: zeberka1 » sob lis 21, 2020 3:43 pm

Nie zawsze jest to takie oczywiste i zależne tylko od nas. U mnie problemy finansowe pojawiły się wraz z rosnącymi ratami kredytu hipotecznego. Dodam, że we frankach. Nie sądziłam, że sprawy przybiorą taki obrót. Teraz już sprawa wygląda zupełnie inaczej. Mam bardzo dużą pomoc https://cleverstep.pl/ i dzięki ich zaangażowaniu oraz pomocy prawnej, staram się o zwrot nadpłaconych środków. Jestem dobrej myśli.

KoNRADZik
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 4:24 am

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: KoNRADZik » ndz lis 22, 2020 4:24 am

Przede wszystkim nie można brać żadnych pożyczek.

Wydrzynscy.pl

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: Wydrzynscy.pl » czw gru 03, 2020 6:25 am

Wydaje się, że jeśli nie bierzemy kredytu nie możemy wpaść w pętlę zadłużenia. Czy aby na pewno? Z naszego doświadczenia wynika, że takie sprawy nigdy nie są proste. Co jeśli podżyrowaliśmy komuś kredyt, a kredytobiorca stał się niewypłacalny? Albo zainwestowaliśmy w dochodowy biznes, ale przez pandemię upadł z dnia na dzień? Zgłaszają się do nas osoby z naprawdę skomplikowanymi powodami zadłużenia i w większości przypadków wcale nie są to powody, które opisuje się w większości komentarzy. Na szczęście z każdego kryzysu da się wyjść cało.

Awatar użytkownika
rosenbaum.hipolito
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 2:05 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: rosenbaum.hipolito » ndz gru 13, 2020 2:07 am

Wiele osób decyduje się na kredyt konsolidacyjny, którego głównym celem i jednocześnie podstawową korzyścią dla kredytobiorcy jest obniżenie wysokości miesięcznych kosztów obsługi jego zadłużenia.

Awatar użytkownika
umitchell
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 31, 2020 3:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: umitchell » czw gru 31, 2020 3:09 am

Faktoring jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw poszukujących szybkich źródeł finansowania – pieniądze za faktury Klient otrzymuje praktycznie od ręki, ponieważ faktor płaci za fakturę w dniu, w którym jest przekazana przez klienta. Dla mojej firmy korzystałem z faktoringu w Warszawie https://www.firmowakasa.pl/faktoring/fa ... -warszawa/.

edyta01
Posty: 36
Rejestracja: wt sty 12, 2021 7:22 am

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: edyta01 » wt sty 12, 2021 2:18 pm

Wszystko opiera się o pieniądze tak naprawdę. Każdy kto prowadzi firmę wie jak ważna jest płynność finansowa, terminowe płacenie faktur przez klientów, co nie zawsze jest oczywiste. Dlatego trzeba szukać skutecznych rozwiązań jak to poprawić. Takim systemem jest https://monpay.pl/ , automatyczny system do monitorowania i wysyłania powiadomień. Dużo skuteczniejszy, a poza tym posiada jeszcze inne przydatne rozwiązania.

firmowy

Re: Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?

Post autor: firmowy » pt lut 19, 2021 7:48 am

A wiecie, że akurat macie rację? Ja również uważam, że faktoring dla firm to coś, co pozwala wypłynąć na powietrze. Trzeba tylko odpowiednio się do tego przygotować. A jeśli tak, to zanim skorzystacie, sprawdźcie sobie to https://www.chwileczka.pl/faktoring-online/ porównanie.

Odpowiedz