Witamy na Forum Polonii w Dallas!

medycyna estetyczna

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Olivier6389

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Olivier6389 » pn paź 12, 2020 10:29 am

Moim zdaniem OTCO clinic jest najlepszy jeśli chodzi o medycyne estetyczną. Wykonują bardzo dużo zabiegów, pracują tam sami profesjonaliści, więc według mnie warto im zaufać.

Konczycki

Post autor: Konczycki » wt paź 13, 2020 2:20 am

Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mam podejście do tej całej medycyny estetycznej. Mnie się wydaje, że z jednej strony to dobry pomysł na poprawę wizerunku, ale z drugiej ludzie czasami z tym przesadzają.

bajkała

Post autor: bajkała » wt paź 13, 2020 4:27 am

Ja często korzystam z zabiegów medycyny estetycznej. Chodzę do Magicznej Kliniki :) kompleksowa oferta zabiegów, świetni lekarze z doświadczeniem. Duży plus za niewygórowane ceny, sporo promocji, pracę na dobrych jakościowo preparatach.

hatan

Post autor: hatan » wt paź 13, 2020 6:38 am

zabiegi w tym zakresie według mnie nie są do końca bezpieczne

_____
http://herbavita.com.pl

karol3326778

Post autor: karol3326778 » śr paź 14, 2020 6:37 am

Moja żona wczoraj przeczytała bardzo ciekawy artykuł https://bajkowepaznokcie.pl/jak-dazymy- ... tetycznej/ . Z tego artykułu dowiedziała się bardzo dużo o medycynie estetycznej.

Oleńka909

Post autor: Oleńka909 » pt paź 16, 2020 4:53 pm

U mnie strasznie przeszkadzały mi zmarszczki, więc skorzystałam z kwasu hialuronowego w klinice dermed w Krakowie, genialna obsługa, dobry personel i jeszcze zniżkę miałam z okazji 20 lecia kliniki

Fontenowicz

Post autor: Fontenowicz » sob paź 17, 2020 2:39 am

Prawdą jest, że medycyna estetyczna teraz nabiera na sile i coraz więcej ludzi chce korzystać z takich zabiegów. W sumie ja nie rozumiem po co poprawiać swój wygląda, ale okej.

Cześka

Post autor: Cześka » ndz paź 18, 2020 3:24 pm

Ja uwielbiam medycynę estetyczna, ona działa cuda . Miałam już kilka zabiegów w Bienkowscy Clinic w Czestochowie . Czuję się piękna i atrakcyjna maiłam już laserową depilację i zabieg na zmarszczki mimiczne teraz idę na konsultację w sprawie moich ust:)

wafel33

Post autor: wafel33 » śr paź 28, 2020 2:00 am

Dziewczyny, najlepiej wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego i na miejscu specjalistka na pewno dobierze odpowiedni zabieg dla Was, odpowiedni dla problemów skórnych, z jakimi się borykacie. Ja chodzę na zabiegi peelingu kawitacyjnego do J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/zabiegi-na-twarz/ salon jest na Żelaznej, w Warszawie. Pani Agnieszka wyprowadziła moją twarz z naprawdę sporych tarapatów

Odpowiedz