Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Psycholog online

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Kasia17_17

Psycholog online

Post autor: Kasia17_17 » śr sie 28, 2019 2:05 am

Hej :) Od jakiegoś czasu mieszkam za granicą- wyjechałam za pracą. Niestety coraz bardziej doskwiera mi brak znajomych, rodziny. Nie mam z kim pogadać. Myślałam o wizycie u psychologa, ale bariera językowa jest jednak zbyt duża.Ostatnio dowiedziałam się , że istnieje coś takiego jak terapia psychologiczna online . Co myślicie o takiej opcji? Podobno to zupełnie normalne konsultacje z psychologiem tylko że przez Internet

ewelina9222
Kontaktowanie:

Re: Psycholog online

Post autor: ewelina9222 » pt wrz 13, 2019 6:56 am

Pomoc psychologa przydaje się w naprawdę różnych momentach naszego życia, dlatego uważam, że warto z niej korzystać, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Pod numerem telefonu 42 644 44 44 możecie znaleźć najlepszych specjalistów w Łodzi, którzy są w stanie pomóc Ci w stu procentach. Warto walczyć i warto wierzyć w siebie.

Roman77

Post autor: Roman77 » pt wrz 20, 2019 8:43 am

Ale przecież nie ma w tym niczego złego! Dzisiaj ludzie żyją w takim tempie, że czasem ciężko się w tym wszystkim połapać. Najlepiej będzie, jeśli zajrzycie do http://rodziceidzieci.com/diagnoza-peda ... yskalkulia i poczytacie o tym, jak bardzo może przydać się Wam wsparcie dobrego psychologa.

Weronika2405

Post autor: Weronika2405 » czw wrz 26, 2019 7:24 am

Terapia psychologiczna online wydała mi się na początku wyjątkowo głupim pomysłem, bo w końcu pomóc Ci ma rozmowa z drugim człowiekiem, możliwość otworzenia się przed nim na żywo itd. Ale szybko okazało się, że psychoterapia online jest naprawdę wyjątkowo komfortowa :D

jbins

Post autor: jbins » pn lis 11, 2019 5:12 am

Wydaje mi się, że psycholog online nie pomoże w takim stopniu jak np. poradnia małżeńska we Wrocławiu https://poradniahomine.com/oferta/terap ... malzenstw/. Sesje małżeńskie trwają 1,5 godziny. Terapie par realizowane są często zgodnie z teorią terapii systemowej.

wronka19

Post autor: wronka19 » pn gru 02, 2019 8:10 am

A czy ktoś z Was korzystał z psychoterapia online? Mają dość szeroki zakres zaburzeń, którego leczenia się podejmują i zastanawiam się, czy taka terapia psychologiczna online rzeczywiście może pomóc również przy na przykład zaburzeniach odżywiania? Wydaje się, że w tej kwestii ta odległość monitora może "pomagać" ukryć pewne rzeczy i działać na niekorzyść chorego. Czy ktoś korzystał z takiej formy leczenia?

ekobe2

Post autor: ekobe2 » czw gru 19, 2019 3:16 am

Witam wszystkich zainteresowanych tematem i zachęcam do wypowiedzi, na temat strony która chce Wam polecic. Osobiscie moge polecić Wam serdecznie psychoterapia wrocław , poniewaz uważam, że jest to najlepszy psycholog we Wrocławiu. Ktos korzystał ?

timothy29
Kontaktowanie:

Post autor: timothy29 » czw gru 19, 2019 3:53 am

Wydaje mi się, że ludzie boją się otwierać przed psychologami twarzą w twarz, dlatego decydują się na terapię online, gdzie czują się bardziej komfortowo.

Awatar użytkownika
vhowe

Post autor: vhowe » czw gru 19, 2019 4:42 am

Wolę korzystać z psychoterapii grupowej. Uważam, że jest to najlepsza opcja jeśli ktoś z nas chce się bardziej otworzyć. Jest to bardzo pomocne jeśli mamy jakieś traumatyczne wydarzenia w swojej przeszłości.

Magdalena78

Post autor: Magdalena78 » pt sty 10, 2020 2:11 am

Moja córka korzysta z pomocy psychologa przez internetową platformę https://avigon.pl/. Mają tam tylko zweryfikowane osoby, więc nie bałam się im zaufać. Córce rozmowy te bardzo dużo dają.

Henk551

Post autor: Henk551 » wt sty 14, 2020 9:15 am

Ja jakoś jestem sceptycznie nastawiony na psychologów internetowych. Wydaje mi się, że lepiej przejść się do gabinetu. Na stronie internetowej https://www.psychologopole.com/ znajdziecie psychologa z opola, który jest doświadczony i profesjonalnie podchodzi o każdego pacjenta.

Awatar użytkownika
daren94

Post autor: daren94 » śr sty 15, 2020 4:18 am

Uważam, że lepiej pomoże Wam terapia w 4 oczy na żywo.

Odpowiedz