Witamy na Forum Polonii w Dallas!

przeprowadzka

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

gosc_2

przeprowadzka

Post autor: gosc_2 » czw maja 21, 2015 9:07 am

bede przeprowadzal sie z Nowego Jorku, wynajmuje obecnie 2 bedroom I musze zabrac ze soba wszystkie rzeczy, czy ktos sie orientuje jaki jest najtanszy sposob na przewiezienie wszystkich klamotow? TV, lozka, szafki, itp...
jakie sa tego przyblizone koszty?

Gość

Post autor: Gość » sob maja 23, 2015 11:38 am

Czesto jest lepiej wszystko sprzedac I potem zakupic nowe na nowym miejscu. Zostaw tylko pamiatki irzeczy niezbedne.

enceep

Post autor: enceep » sob maja 23, 2015 11:57 am

Potwierdzam, że czasem lepiej część rzeczy sprzedać i kupić inne na miejscu (taniej wychodzi, niż transport wszystkiego).

SandrekW

Post autor: SandrekW » wt maja 26, 2015 5:05 pm

Nie opłaca się przewozić.
joł

Gość

Post autor: Gość » wt maja 26, 2015 5:51 pm

Wynajmij Uhaula z mozliwoscia zostawienia go w miejscu docelowym twojego nowego zamieszkania

Nubris

Post autor: Nubris » czw lip 02, 2015 6:39 am

Nie przewieziesz tego tak łatwo sprawdzanie itp wize wgl masz ? lepiej wynajmij sobie umeblowany house, wiec zacznij od nowa jesli sie jeszcze nie przeprowadziłeś

gosc_2

Post autor: gosc_2 » śr lip 15, 2015 12:18 pm

a po co mi wiza do przeprowadzki? nie mam papierow bo ich nie potrzebuje. zarabiam wiecej niz ty legalnie. po co mam placic podatki I utrzymywac darmozjadow takich jak ty??

Gość

Post autor: Gość » pn lip 20, 2015 3:48 am

Witam. Koszty przeprowadzki są wysokie i wzrastają wraz z tak dużymi odległościami. Jeśli nie jesteś jakoś szczególnie przywiązany do tych mebli to ich nie przewoź. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej kupić nowe (czy używane) na miejscu niż targać te ze starego miejsca.

BarbaraGrz

Post autor: BarbaraGrz » pn lip 20, 2015 3:49 am

Witam. Koszty przeprowadzki są wysokie i wzrastają wraz z tak dużymi odległościami. Jeśli nie jesteś jakoś szczególnie przywiązany do tych mebli to ich nie przewoź. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej kupić nowe (czy używane) na miejscu niż targać te ze starego miejsca.

Gość

Post autor: Gość » pn lip 20, 2015 5:30 pm

Skoro zarabiasz wiecej niz niejedenz z nas to se k...a wynajmij samolot palancie....

wersaczi

Post autor: wersaczi » czw lip 23, 2015 4:00 pm

Ja też proponuję, żebyś sprzedał to, co masz i zabrał ze sobą jedynie najważniejsze rzeczy, bo koszty przewożenia całego majdanu mogą być o wiele wyższe niż wartość Twoich mebli. Bo zakładam, ze antyków nie posiadasz i nie chcesz ich przewozić.

gosc_2

Post autor: gosc_2 » czw sie 20, 2015 12:39 pm

Anonymous pisze:Skoro zarabiasz wiecej niz niejedenz z nas to se k...a wynajmij samolot palancie....
dzieki za dobra rade, moze cie gdzies podwiezc bo pewno dawno na wakacjach juz nie byles bo do roboty trzeba chodzic

marzenloka

Post autor: marzenloka » pn sie 24, 2015 4:33 am

Warto wcześniej poczytać o tym na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy transportowej. Zawsze myślałam, że nie ma różnicy jaką firmę przeprowadzkową wybiorę, a tu okazuje się, że wiele z nich nie spełnia podstawowych wymogów.

laplot

Post autor: laplot » śr wrz 02, 2015 2:55 am

Chyba taniej będzie kupić samemu przyczepkę :v

Lessner
Kontaktowanie:

Post autor: Lessner » ndz wrz 20, 2015 9:04 pm

Droga morska będzie najtańsza, ale też najdłuższa. Poszukaj linii lotniczych, które oferują takie usługi.

Odpowiedz