Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polski adwokat

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Majkel

Re: Polski adwokat

Post autor: Majkel » wt mar 12, 2019 5:35 am

Ja polecam Prawnik Bielsko. Bardzo duża skuteczność w sprawach. Jeden z lepszych adwokat rozwód bielsko. Polecam zapoznać się z jego działalnością, ponieważ nie ma sprawy, której nie jest w stanie wygrać.

tom.m

Post autor: tom.m » pt mar 15, 2019 7:17 am

A co możecie mi powiedzieć na temat adwokat płock? Szukam własnie dobrego adwokata z tej okolicy, chętnie usłyszę opinie.

Mik

Post autor: Mik » wt mar 19, 2019 6:06 am

Korzystałam kilka razy z porad prawnych i raz ubiegałam się o odszkodowanie. kancelaria adwokacka Sieradz Raczyński & Pawełek to najlepsza kancelaria z jaką miałam przyjemność :) Posiadają ogromną wiedzę i chętnie udzielają pomocy, nie tylko w województwie Łódzkim

Dorothy

Post autor: Dorothy » wt mar 19, 2019 6:07 pm

Moim adwokatem jest pani mecenas Joanna z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic. To moje miasto rodzinne i akurat tam brałam rozwód z mężem. Dopiero po rozwodzie postanowiłam zmienić całkowicie otoczenie i trafiło na Dallas.

Alexa555

Post autor: Alexa555 » czw mar 21, 2019 4:35 am

Dziś znaleźć dobrego prawnika to jest ciężka sprawa. A jeszcze takiego, który zajmuje się prawami autorskimi to jeszcze gorzej. Mało jest takich specjalistów w tym zakresie. Koleżanka miała problem właśnie z prawami autorskimi i zatrudniła kancelaria prawo autorskie . Wszystko skończyło się chyba pomyślnie dla niej.

Odpowiedz