Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Poszukuje pracy- kierowca

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

Kornelia

Poszukuje pracy- kierowca

Post autor: Kornelia » pt sie 21, 2009 5:39 pm

Czesc wszystkim,
Poszukuje zatrudnienia jako kierowca lokalnie (truck driver). Posiadam TX prawo jazdy, uprawnienia na HAZMAT, cysterny, podwojne/potrojne przyczepy. Mam doswiadczenie i czysty rekord przez ostatnie 3 lata. Poszukuje pracy na pelny etat.

Dziekuje z gory,
Arkadiusz K

Gosc_2358

Firma

Post autor: Gosc_2358 » czw wrz 03, 2009 3:01 pm

Mozna jezdzic w firmie, ktora jest prowadzona przez Polaka. Ma okolo 100 ciezarowek i jezdzi do Houston, San Antonio i w okolice Dallas, ale nie dalsze jak Houston i San Antonio. Ma ubezpieczenia, placi bardzo dobrze od chyba 18-30 na godzine i do tego jeszcze .20$ za mile. Rozwija sie dosc szybko. Powodzenia.

Gosc_3931

Warto sprobowac..

Post autor: Gosc_3931 » ndz wrz 13, 2009 10:08 pm

Jesli jeszcze nie sprobowales, to dam rade:Jezdzilem kiedys dla tego Polaka i warto-spoko gosc. Placila jego firma bardzo dobrze,insura byla i wakacje platne. Na dluzsza mete sie oplaca. Ja pracowalem krotko, bo sie przenioslem do Nowego Yorku... pozdrawiam.....

Kornelia

Re: Warto sprobowac..

Post autor: Kornelia » pn paź 19, 2009 4:05 pm

Gosc_3931 pisze:Jesli jeszcze nie sprobowales, to dam rade:Jezdzilem kiedys dla tego Polaka i warto-spoko gosc. Placila jego firma bardzo dobrze,insura byla i wakacje platne. Na dluzsza mete sie oplaca. Ja pracowalem krotko, bo sie przenioslem do Nowego Yorku... pozdrawiam.....
A jak sie nazywa firma albo gdzie moglbym sie czego wiecej dowiedzeic??Dzieki

mariasam

Post autor: mariasam » pt wrz 06, 2013 6:25 am

witam jestem z białegostoku chciał bym się wybrać do texasu do pracy, czy ktoś mogł by pomoc w znalezieniu pracy oraz pokoju i jaki jest koszt wynajęcia pokoju?:) :P
You can easily check out our best quality 642-998 prepare you well for the real California Institute of Technology

Odpowiedz