Witamy na Forum Polonii w Dallas!

World of Adventures

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

Ashley

World of Adventures

Post autor: Ashley » sob cze 30, 2018 6:35 pm

World of Adventures wita Państwa,
jesteśmy Biurem Turystycznym z Kalifornii, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, grup turystycznych oraz firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Zapewniamy serwis, tłumaczy i przewoźników na światowym poziomie. Zorganizujemy wycieczkę, podróż służbową czy wyjazd indywidualny na każdą kieszeń oraz dostosowany do gustu i potrzeb każdego klienta.
Współpracujemy ze wszystkimi najbardziej renomowanymi turoperatorami. Mają Państwo możliwość udziału w programach standartowych, realizujemy także programy na życzenie zleceniodawcy. Możecie nas również znaleść na Facebooku pod nazwą .. World of Adventures.. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
www.world-of-adventures.com worldofadventures55@gmail.com
Załączniki
Business card.jpg
Business card.jpg (56.97 KiB) Przejrzano 1109 razy

pestek

Re: World of Adventures

Post autor: pestek » czw sie 30, 2018 5:33 pm

Wolę organizować swoje podróże samodzielnie - człowiek uczy się życia. Szczególnie lubię te na Wschód, do Rosji i na Ukrainę. Ostatnio jednak zamarzyły mi się Chiny. I tu pojawił się problem wizowy. Jeżdżę do Rosji więc umiem ją wyrabiać, problem polega na tym, że najbliższa placówka jest w Warszawie, a ja jestem z Krakowa. Nie mam zamiaru tracić czasu na dojazd i w związku z tym chyba skorzystam z pośrednictwa wizowego: http://ctpoland.com.pl/wizy-do-chin Niech oni się wszystkim zajmą :p

PolishRider

Re: World of Adventures

Post autor: PolishRider » pn wrz 03, 2018 7:26 am

Jak na razie nie planuję korzystać z usług biur turystycznych i zbieram pieniądze ,żeby samemu zorganizować wycieczkę po Europie. Znacie może jakieś fajne miejsca godne polecenia ? :)

Odpowiedz