Strona 1 z 1

oczyszczacz powietrza

: czw lis 19, 2020 4:23 am
autor: Darek1231
Cześć, ktoś z Was może mi powiedzieć czy oczyszczacze powietrza ze strony https://oczyszczacze.pl/ warto kupić? Podobno ta firma jest naprawdę dobra, ale nie wiem czy to prawda. Możecie powiedzieć mi coś na ten temat?

Re: oczyszczacz powietrza

: czw lis 19, 2020 1:36 pm
autor: Andrzej_K
Ja ostatnio znalazłem ciekawy artykuł na temat osuszaczy powietrza, dobry pochłaniacz wilgoci ma wbudowane filtry i jonizatory, bardzo ciekawa lektura.

No i do tego zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów, więc pomagają zachować zdrowie.

Re: oczyszczacz powietrza

: pn lis 23, 2020 3:27 am
autor: KoNRADZik
A używacie takich oczyszczaczy powietrza w swoich samochodach? Wydaje mi się, że wielu z nas niestety o tym zapomina. Ja na całe szczęście niedawno trafiłem na https://lifeplanet.pl/blog/oczyszczacze ... -samochodu i trochę udało mi się o tym poczytać, więc muszę sobie teraz coś takiego zamówić dla siebie :)

Re: oczyszczacz powietrza

: czw gru 17, 2020 6:20 am
autor: togra
Zdecydowanie oczyszczacz powietrza to super sprawa i bardzo dobrze sprawdza się w domu i mieszkaniu. W moim wypadku oczyszczacz ma duży wpływ na poprawę jakości powietrza w domu i jestem z niego zadowolony, myślę, że już do końca życia będę z takiego korzystał

Re: oczyszczacz powietrza

: ndz gru 27, 2020 6:48 am
autor: dimbo
Ja ostatnio zainteresowałam się tematem na sklepie https://aquasystem.pl/ maja najlepsze oczyszczacze powietrza :) podobnie z filtrami do wody