Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Domatus Okna

Wlasne polonijne strony WWW i inne strony zwiazane z Dallas i Polonia

Moderator: kris_k

d3mnik

Domatus Okna

Post autor: d3mnik » czw paź 05, 2017 1:42 am

Domatus jest przedsiębiorstwem specjalizującym się szeroko pojętą techniką produkowania okien i drzwi. Nasze prawie trzydziestoletnie doświadczenie zapewnia każdemu klientowi profesjonalną obsługę.
W naszej ofercie mogą Państwo zaznajomić się z oknami wyprodukowanymi w naszym warsztacie, drzwiami oraz innymi wyrobami PCV, licznymi propozycjami parapetów, roletami, wyrobami aluminiowymi, bramami garażowymi oraz całym szeregiem rozwiązań dla budownictwa pasywnego. Od wielu lat staramy się udoskonalać jakość świadczonych usług.

vikq

Re: Domatus Okna

Post autor: vikq » śr paź 18, 2017 10:45 am

Ja również planuję remont swojego domu. Muszę wymienić okna i drzwi na nowe. Wybrałam okna drewniane. Zastanawiam się nad kupnem ich u http://www.oknostol.com.pl/ . Firma wygląda na bardzo profesjonalną, a ich wyroby na dobrej jakości.

Krzysiek6907

Post autor: Krzysiek6907 » sob paź 21, 2017 3:26 am

Wam też wszelkie remonty spędzają sen z powiek? Ja jak słyszę, że trzeba odmalować, albo coś pozmieniać, to tracę humor. Aktualnie moja żona przymierza się do zmiany wystroju naszego małego mieszkania, a ja myślę o wynajęciu kogoś do tego. Jest kilka ofert w okolicy, czemu by nie spróbować. Pojechalibyśmy na wakacje, a malowaniem i zmianą umeblowania zajęliby się fachowcy ;D . Już troszkę przeryłem neta i znalazłem jedną interesującą firmę, która ma w swojej ofercie remont mieszkania Warszawa - http://www.doskonalewnetrza.pl/oferta/r ... szawa.html . Opinie mają dobre, a do tego aranżacje na stronie wyglądają obłędnie, wiec się chyba na nich zdecydujemy. A może ktoś z Was już współpracował z tą firmą?

LipnyGosc

Post autor: LipnyGosc » sob paź 21, 2017 11:57 am

A co to za okna z tego Domatusa, to jakaś firma ?

Odpowiedz