Witamy na Forum Polonii w Dallas!

biznes

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

tam

Re: biznes

Post autor: tam » ndz lip 23, 2017 8:42 am

Musze wam o tym napisać! Czytaliście może co to jest microsoft dynamics 365 ? Jeśli nie to warto zapoznać się z tym terminem. Ważna jest optymalizacja biznesu, coś co ewidentnie świetnie sprawuje się w ułatwieniu prowadzenia ciężkich czasem spraw.

robi765

Post autor: robi765 » pn lip 24, 2017 4:00 am

Jak masz biznes to nie zapomnij o tym by ktoś administrował twoją stronę internetową.
Ja mógłbym ci polecić Administracja stronami internetowymi bo strona mi jest bardzo dobrze administrowana i bardzo dobrze jest zabezpieczona.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr lip 26, 2017 6:02 am

Przecież zawsze możecie wspierać się cudzym kapitałem. Na rynku funkcjonują takie firmy kapitałowe jak ASA Polska S.A, które wspomagają ciekawe inwestycje. W http://asa-fin.com/pl/produkty/sektor-publiczny/ możecie doczytać szczegóły takiego wsparcia. W ten sposób możecie bez większych nakładów zacząć robić porządny biznes.

pawka

Post autor: pawka » śr lip 26, 2017 11:52 am

Wiecie co ja zastanawiam się nad tym by poszerzyć swoje horyzonty, tylko myślę również nad tym czy sobie poradzę, czy wszystko ogarnę. Ktoś może miał do czynienia z dynamics 365 enterprise edition ? Takie systemy optymalizują działanie biznesu, można mieć wszystkie sprawy w jednym miejscu, myślicie, ze jest to nawet spoko?

Poniedzialkowa

Post autor: Poniedzialkowa » śr lip 26, 2017 2:59 pm

Całkiem fajne, ale nie wiem czy byłabym w stanie kupić sobie to tak po prostu przez internet, trochę się tego boję...

Roman77

Post autor: Roman77 » czw lip 27, 2017 3:00 pm

Kluczowe jest to, by zawsze korzystać z najlepszych spośród dostępnych usług. W przypadku przemysłu warto zastanowić się nad skorzystaniem z takich usług jak chociażby cięcie metalem od http://metconcept.com/ciecie-woda/ Dzięki temu wytwarzane materiały będą o wiele lepsze jakościowo.

domi_xxd

Post autor: domi_xxd » śr sie 02, 2017 6:56 am

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się w takie działania, tylko pomyślał nad nawiązaniem współpracy z jakąś firmą, która zajmuje się sprzedażą spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Ja akurat współpracuje z http://grimp.pl/sprzedaz-spolek-z-o-o/ i przez tyle lat współpracy jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się na nich zawieść :)

BUDOWNICZY

Post autor: BUDOWNICZY » śr sie 02, 2017 10:14 am

Widziałem wiele ofert sal konferencyjnych do wynajęcie więc myślę, że w internecie bez problemu coś znajdziesz :)

lana1

Post autor: lana1 » czw sie 03, 2017 1:35 am

Co myślicie o tym, aby otworzyć własny sklep z żywnością ekologiczną? Jest na to ostatnio moda więc poważnie się zastanawiam. Interesuje mnie taki temat jak wagi sklepowe kielce. Może doradzicie mi, gdzie je znaleźć?

artuu

Post autor: artuu » pn sie 07, 2017 4:52 am

Centrów konferencyjnych jest teraz naprawdę sporo, więc jest w czym wybierać. Brak biura to w dzisiejszych czasach nie tak duży problem jak mogłoby sie wydawać.

stan100

Post autor: stan100 » wt sie 29, 2017 7:33 am

Jeżeli chodzi o konferencje to zazwyczaj szukam jakiegoś centrum konferencyjnego :)

Rafał97

Post autor: Rafał97 » czw wrz 07, 2017 3:23 am

Najlepszy jest biznes niszowy, tam można najwięcej zarobić. Dobrym przykładem jest klinika medycyny estetycznej, których u nas w kraju jest bardzo mało. Dobry i opłacany biznes. Jak ktoś szuka to polecam sprzęt do karboksyterapii http://medikapoland.com/carboxytherapy/ Z takim sprzętem mamy ogromną szansę na szybkie wybicie i rozwinięcie firmy.

annicz321

Post autor: annicz321 » czw wrz 07, 2017 4:53 am

Wiadomo, trzeba wszystko z głową robić :P Stracić jest bardzo łatwo, o wiele łatwiej, niż zyskać :)

katpio123

Post autor: katpio123 » ndz wrz 10, 2017 11:11 am

Mąż właśnie rusza z firmą i też się nad tym zastanawia. Prawdopodobnie będzie się spotykał z klientami w restauracjach. Liczymy na to, że tych spotkań trochę będzie, bo to firma transportowa. Już praktycznie wszystko ma gotowe, jeszcze tylko
rozliczanie czasu pracy kierowców musi jakoś zorganizować i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Prawdopodobnie kwestie wynagrodzeń kierowców odda firmie z zewnątrz, która się na tym zna.

maja89

Post autor: maja89 » ndz wrz 10, 2017 1:53 pm

Warto też pomysleć nad swoim miejscem w sieci... ArubaCloud https://www.arubacloud.pl/ największa europejska chmura publiczna. Aruba Cloud hostuje swoje serwery w nowoczesnych centrach danych o standardzie Tier IV, korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Obecnie posiadamy centra danych we Włoszech, Czechach, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Firma obecnie otwiera nowe centrum danych w Warszawie

Oferujemy najtańsze VPSy w Polsce, w cenie 4 PLN za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1 GB RAM i 20 GB SSD. Możesz testować nasze usługi
za darmo przez 60 dni, wystarczy odebrać darmowy voucher. ArubaCloud to idealna alternatywa dla OVH, czy Oktawave.

Odpowiedz