Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jaki samochód rodzinny wybrać?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Marekks

Jaki samochód rodzinny wybrać?

Post autor: Marekks » pt wrz 21, 2018 4:16 am

Jaki polecacie samochód dla czteroosobowej rodziny? Szukam auta, które poradzi sobie w trudnych warunkach (coś większego co przejedzie również przez leśne dróżki oraz nieduże zaspy śnieżne) i do tego z dużym bagażnikiem. Pomożecie? Pozdrawiam!

IwonaR

Re: Jaki samochód rodzinny wybrać?

Post autor: IwonaR » ndz wrz 23, 2018 4:28 am

My mamy Hondę FR-V i uważam, że jest to jedno z lepszych aut jeżeli chodzi o samochody rodzinne ponieważ jest przestronne, ze sporym bagażnikiem i na dłuższych trasach również fajnie sobie radzi. Kupiliśmy go z mężem w salonie HondaPlaza Warszawa i mogę polecić, abyście też odwiedzili m.in ich stronę internetową gdzie znajdują się wszystkie oferty aut nowych i używanych, a do tego kanał na Youtubie gdzie dokładnie przedstawiają samochody które mają :)

honorata

Post autor: honorata » ndz wrz 23, 2018 11:32 am

W sumie to trochę śmieszne, ale w dzisiejszych czasach coraz bardziej ludzie zaczynają myśleć o samochodach autonomicznych i korzyściach, które będzie można za ich pomocą osiągać. Sama zresztą czytałam ostatnio bardzo fajny artykuł na stronie https://aibusiness.pl/samochody-autonom ... wg-nvidii/ w temacie tego, jak będą (albo mogą wyglądać) wyglądały samochody przyszłości...

Gość

Post autor: Gość » wt wrz 25, 2018 2:19 am

Ooo też szukam czegoś większego. Macie coś do polecenia? Duże auta są jednak dość drogie, więc chciałbym coś używanego. Chętnie poczytam sugestie :)

nasti

Post autor: nasti » wt wrz 25, 2018 8:05 am

Co do samochodu dla rodziny, to na pewno warto zwrócić uwagę na autoryzowany serwis Mazda Warszawa. Nowe to jednak nowe. A podróżując z rodziną będziemy liczyć przede wszystkim na bezpieczeństwa ale i także komfort podróżowania, a nowe auto może nam to zapewnić na najwyższym poziomie.

JakubM

Post autor: JakubM » śr paź 03, 2018 5:55 am

Również jestem zdania, ze najlepiej będzie jeżeli po prostu znajdziesz wolną chwilę i sprawdzisz oferty różnych salonów w zakresie aut nowych i używanych jak wspomniana HondaPlaza, do tego zajrzysz na ich kanał YT gdzie jest wiele ciekawych materiałów o różnych modelach i na końcu odwiedzisz salon w którym można porozmawiać ze sprzedawcą oraz sprawdzić auto na jeździe próbnej :)

Dorothy

Post autor: Dorothy » pt paź 05, 2018 4:17 am

Ciekawą alternatywą na to aby jeździć nowym autem jest wypożyczalnia. Ja chcę u nich wypożyczyć auto https://www.sixt.pl Bardzo często brakuje mi drugiego auta w domu, bo przy małym dziecku trzeba być mobilnym w każdym momencie, a mąż często zabiera auto do pracy, a nie jednokrotnie było mi potrzebne.

Marekks

Post autor: Marekks » pn paź 22, 2018 3:46 am

Dziękuję Wam bardzo za podane propozycje w takim razie chyba zrobię tak jak piszecie czyli sprawdzę dokładnie ofertę Hondy oraz salonu HondaPlaza bo z tego co widzę to mieści się niedaleko siedziby firmy w której pracuje więc może akurat będzie tam coś dla mnie :)

PolishRider

Post autor: PolishRider » pn paź 22, 2018 4:09 am

Słyszałem, że niezłe autko. Ale dość drogie. Czy warto? Jak z awaryjnością?

miska

Post autor: miska » pn paź 22, 2018 8:34 am

Mamy ten sam problem. Szukamy auta tak aby nam się 3 dzieciaków zmieściła do tyłu. Kurcze powiem wam to pory problem, bo okazuje sie ze do standardowej 5 osobówki 3 foteliki się nie mieszczą.

Odpowiedz