Witamy na Forum Polonii w Dallas!

wirtualne biuro w Warszawie??

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Jasna

wirtualne biuro w Warszawie??

Post autor: Jasna » śr cze 20, 2018 1:55 am

hej, mam problem z rejestracją firmy. Właściciel mieszkania, które wynajmuje nie chce zgodzić się na zarejestrowanie w nim DG. Czytałam, że można wynająć takie wirtualne biuro w Warszawie np na Chmielnej http://www.chmielna2.com/ . Ktoś z Was korzysta z takiej opcji? Jak to się sprawdza w praktyce?

Marzanna56

Re: wirtualne biuro w Warszawie??

Post autor: Marzanna56 » czw lip 05, 2018 3:25 am

Świetna opcja takie wirtualne biuro. Sama korzystam z czegoś takiego już od lat :) Choć teraz, nie ukrywam, szukam czegoś stacjonarnego (najlepiej na Pradze), ponieważ firma się rozwija. Może macie jakieś pomysły gdzie pytać o lokal?

Ireneusz_Cz

Re: wirtualne biuro w Warszawie??

Post autor: Ireneusz_Cz » czw lip 05, 2018 4:19 am

Marzanna56 pisze:
czw lip 05, 2018 3:25 am
Świetna opcja takie wirtualne biuro. Sama korzystam z czegoś takiego już od lat :) Choć teraz, nie ukrywam, szukam czegoś stacjonarnego (najlepiej na Pradze), ponieważ firma się rozwija. Może macie jakieś pomysły gdzie pytać o lokal?
No to gratuluję rozwoju. Faktycznie, w życiu firmy przychodzi taki czas, gdy zorganizowanie biura staje się koniecznością. Skoro pytasz o Pragę, to zobacz na biura na wynajem na warszawa Pradze Południe (lub Północ) - z tego co się orientowałem to jedna z ciekawszych ofert w mieście.

Odpowiedz