Witamy na Forum Polonii w Dallas!

auto

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Katerin

auto

Post autor: Katerin » czw lut 15, 2018 5:05 pm

Hej, potrzebuje zakupić jakiś w miare porządny samochod,najlepiej zeby nie bylo jakies awaryjne i nie trzeba bylo wkladac duzo pieniedzy w naprawy usterek. Macie jakies propozycje fajnych modeli a moze marek aut? Myślałam o peugeotcie bo z tego co widze ich auta są solidne no a cena jest taka w miare, co myslicie?

enrico

Re: auto

Post autor: enrico » ndz lut 25, 2018 4:12 pm

No cenowo peugeot ma bardzo fajne oferty, tak samo potem z częściami nie trzeba się martwić. No a poza tym fajne auta, ten model 3008 jest super, bardzo się przy nim postarali ( nie tylko przy nim, ale mnie się wyjątkowo podoba akurat) :D

Bili343

Post autor: Bili343 » sob maja 05, 2018 11:18 am

Kazdy kto posiada własny samochod , na pewno wie z jakim kosztami sie to wiaze. To jaki samochod kupisz, zalezy od zasobnosci Twojego portfela . Kupilem samochod 2 lata temu , samochod 10 letni i od tego czasu mialem problem jedynie z maglownica. Dlatego chcialbym Wam polecic https://mazak.olx.pl/, poniewaz ma bardzo dobre ceny.

anubis

Post autor: anubis » pn maja 07, 2018 3:52 am

Teraz niekoniecznie opłata się kupować stare auto, bo podrożało ubezpieczenie. Kupiłem kilku letnie, ale już miałem jedną rzecz do naprawy. Na szczęście mam zaufany warsztat Auto Remont Lipert w Lublinie, także w razie awarii zawsze mogę na nich liczyć, bo znają się na robocie ;)

Odpowiedz