Witamy na Forum Polonii w Dallas!

ktos to czyta ?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Krystynka1814

Post autor: Krystynka1814 » pt sty 23, 2015 7:43 am

Witam, Ja też jestem nowa i chciałabym zaznaczyć swą obecność. A odpowiadając na pytanie kolegi na górze wątku - ktoś jednak to forum czyta :-). Pozdrawiam całą Polonię w Dallas.

Gość

Post autor: Gość » pt sty 23, 2015 8:54 am

byl taki moment ze prawie nie bylo wpisow wiec ten facet pewnie dlatego zadal te pytanie . teraz widac ze juz jest ruch na tym forum. dobrze .

HIPERZORA91

Post autor: HIPERZORA91 » wt sty 27, 2015 5:30 am

Jest ruch i coś się dzieje to jest bardzo fajne i mi się to podoba właśnie z tego względu, że po prostu mogę poznać jakiś rodaków co tutaj są właśnie w USA. Bez tego forum byłabym samotna bo właśnie widzę takie coś, że po prostu tutaj są jakieś informacje o jakiś tańcach czy coś w tym stylu i zawsze razem jest raźniej.

najkach

Post autor: najkach » pt lut 20, 2015 4:21 am

Mało ludzi w porównaniu z liczbą osób mieszkających w Dallas z Polski.

laidback

Post autor: laidback » śr lut 25, 2015 12:02 pm

najkach pisze:Mało ludzi w porównaniu z liczbą osób mieszkających w Dallas z Polski.
Wiadomo, że zawsze mogłoby być więcej, ale być może większość z tych osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z faktu istnienia tego forum, więc trudno, żeby się tu udzielali :D Z drugiej strony część zarejestrowanych użytkowników śledzi forum, ale niezbyt często zabiera głos.

EkoEryka80

Post autor: EkoEryka80 » ndz mar 22, 2015 5:39 am

Forum jest nie tylko do pisania każdy może czytać nie musi sie wypowiadać, chyba że poczuje nagle przypływ sił do wypowiadania się. Trzeba zareklamować forum, żeby ludzie z dallas nasi ludzie Polacy wiedzieli, że takie forum istnieje. Jeszcze trzeba wymyślić jak :D

tonystryk
Kontaktowanie:

Post autor: tonystryk » pn kwie 27, 2015 12:48 pm

i ja czytam :)

edmundszary

Post autor: edmundszary » pn kwie 27, 2015 5:29 pm

Ja też częściej czytam niż pisze, bo nie w każdym temacie mam coś do powiedzenia. Ale warto jest poczytać sobie czasem i podowiadywać się różnych rzeczy. Patrz na liczbę wyświetleń, a nie tylko na braki odpowiedzi. Postaram się bardziej udzielać na forum.

uads20

Hi.

Post autor: uads20 » wt maja 05, 2015 2:54 am

Hello, I am new here. Thanks for sharing the useful information.

Gość

Post autor: Gość » wt maja 05, 2015 9:32 am

Are you Polish or an American ?

FED01

.

Post autor: FED01 » wt maja 05, 2015 4:01 pm

Na pewno czytają mimo wszystko nie kazdy jak już wiele pisało przede mną ma odwagę aby coś pisac więc czytaja. Naprawdę nie wszyscy obecni muszą się tutaj demonstracyjnie przedstawiać

kierownik

Post autor: kierownik » czw maja 07, 2015 5:49 am

Anonymous pisze:Are you Polish or an American ?
Hello I'm Polish my name is John :) whats up ? You preffer british english or american english ? ;) Becuase I preffered a american english, because I every day watched a 'Two half and man'. Wracam do Polskiego po jednak mi się lepiej piszę i bardzie swobodnie, po tylu latach nauki nie mam jeszcze poziomu języka angielskiego w wersji C1. Nie wiem nawet czemu. :(

Gość

Post autor: Gość » czw maja 07, 2015 9:09 am

John, ( kierownik ) widze ze starasz sie pisac po Angielsku. Nie krytykuje bo nie wiem jak dlugo tu w Stanach jestes lub jak dlugo sie uczysz jezyka Ang. Podpowiem Tobie ze narobiles kilka bledow piszac po Angielsku. Sprawdz jeszcze raz lub jak chcesz to pomozemy Tobie. Ale powtarzam ze dobrze robisz starajac sie nauczyc jezyka Ang. Postepy przychodza z czasem.

jankaw

Post autor: jankaw » pt maja 08, 2015 3:28 am

up Gość możecie pomóc w języku angielskim ;) ? Bo u mnie on też nie jest najlepszy i wymagałby trochę poprawek u mnie głównie leży komunikacja, wymowa i jeszcze pisanie :( Szczególnie pisanie to jest moja pięta achillesowa i nie umiem w sposób prawidłowy pisać jakiś słów czy zdań. Najgorzej jest u mnie z tymi czasami bo ich nie kumam w obcym języku. :(

Gość

Post autor: Gość » pt maja 08, 2015 10:02 am

sa chetni ,I ilu na szkolke jezyka Ang. dla doroslych. ( platna ) ?

Odpowiedz