Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Reklamowy gadżet

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Codi3

Reklamowy gadżet

Post autor: Codi3 » wt paź 31, 2017 9:13 am

Reklamowy Gadżet to firma z Poznania zajmująca się tworzeniem gadżetów firmowych, reklamowych, różnych upominków. Tworzymy przeróżne materiałyznakiem Państwa firmy. Działamy od 2008 roku, wielu zadowolonych klientów jak i bogate doświadczenie dzięki wieloletniej pracy. Tworzymy przeróżne firmowe gadżety, od prostych, popularnych długopisów, przez różne opakowania i etui, breloki i otwieracze po artykuły świąteczne a nawet gadżety ekskluzywne, takie jak zestawy do krojenia czy kosmetyczki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu telefonicznego pod numerem 500 399 202.

luizka9800

Re: Reklamowy gadżet

Post autor: luizka9800 » pt lis 24, 2017 6:46 am

Wiem, że normalne gadżety na prezent można również znaleźć na stronie http://4gift.pl Niestety nie wiem, jak jest to w przypadku gadżetów reklamowych. Ale warto sprawdzić lub po prostu zapytać w mailu. Może uda się coś zorganizować. Produkty tak, czy siak mają świetne.

GoniaL.

Post autor: GoniaL. » pt lis 24, 2017 7:21 am

Nie wiem czy faktycznie są tam jakieś gadżety które mnie interesują.

kasai

Post autor: kasai » pt gru 01, 2017 6:02 am

Nie tak dawno trafiłam na ekologiczne gadżety reklamowe i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tego typu oferty na rynku. Czy ktoś z was miał z nimi styczność i może napisać jak oceniają je np. klienci?

honorata

Post autor: honorata » ndz gru 03, 2017 4:46 pm

A nie myśleliście żeby zainwestować w coś bardziej oryginalnego niż smycze i kubki? Bo my ostatnio zamówiliśmy do firmy przypinki z https://www.przypinki.eu/przypinki-badziki-buttony.html. Mamy fajne, kolorowe logo firmy, także przypinki wyglądają ekstra :D Często widuję ludzi, którzy mają je przepięte do plecaków, torebek czy nawet szalików :D także reklama działa, ludzie zwracają uwagę na nasze działania reklamowe i o to chodzi!

Odpowiedz