Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wynajem wózków widłowych - gdzie?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Marekks

Wynajem wózków widłowych - gdzie?

Post autor: Marekks » czw paź 04, 2018 4:02 am

Witam forumowiczów :)
Mam do Was pytanie, a mianowicie czy znacie może miejsce gdzie możliwy jest wynajem długo bądź krótkoterminowy wózków widłowych i podnośników? Zależy mi na dłuższej współpracy później z ewentualną opcją ich wykupienia i też dobrze by było jakby dbali o ich serwisowanie. Pomożecie?

JakubM

Re: Wynajem wózków widłowych - gdzie?

Post autor: JakubM » pn paź 08, 2018 4:29 am

Z doświadczenia wiem, że najlepiej w takich przypadkach stawiać jedynie na sprawdzone firmy o dużym doświadczeniu na rynki, gdzie masz jasne warunki współpracy oraz profesjonalna obsługę od początku do końca. W naszym przypadku serwisami wozów widłowych zajmuje się firma Lemarpol, która również zajmuje się ich sprzedażą oraz wynajmem krótko i długoterminowym, a na stanie mają ponad 350 sztuk tego typu sprzętu w zależności od potrzeb m.in wózki spalinowe, elektryczne, czy terenowe.

IwonaR

Post autor: IwonaR » czw paź 11, 2018 4:14 am

Jak najbardziej my prowadząc z mężem magazyn współpracujemy z Nimi i bardzo sobie chwalę podejście ich serwisantów, przygotowanie oferty wózków widłowych oraz szybkość działania, dzięki czemu nie ma mowy o przestojach w pracach, czy też ewentualnie przy długich naprawach wchodzi w grę wynajem krótkoterminowy. Oby trzymali ten poziom tak dalej :)

JarekMin

Post autor: JarekMin » czw paź 18, 2018 3:44 am

Ja byłem u nich niecałe dwa tygodnie temu i mogę jak najbardziej potwierdzić, że w firmie Lemarpol jest w czym wybierać. Fajnie, że można liczyć na pomoc specjalistów dzięki czemu mamy większą pewność, że zakup bądź wybór sprzętu na wynajem jest odpowiedni do przeznaczenia w naszej firmie, również z możliwością znalezienia wózków terenowych. Co do warunków umowy i gwarancji jest wszystko ok, tak samo w zakresie serwisu wózków radzą sobie bezbłędnie i w dobrych terminach.

Odpowiedz