Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 5 wyników

autor: mocarz92
czw gru 07, 2017 6:40 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: sylwester
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 477

Re: sylwester

My wyjątkowo wracamy do Polski na Święta i zostajemy do nowego roku, już nie mogę się doczekać! :) Znajomy zamówił domek w górach i tak spędzimy Sylwestra.
autor: mocarz92
czw gru 07, 2017 6:38 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Wieczór Panieński
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 132

Re: Wieczór Panieński

A moja dziewczyna mówi, że striptizerzy są okropni xP Opowiadała, że raz była na jednym gdzie zamówiono i panna młoda była bardzo niezadowolona, bo to jednak takie trochę śmieszne, jak facet się wije, jeszcze czasem w jakiś olejkach czy coś... I ta panna młoda była zażenowana.
autor: mocarz92
czw gru 07, 2017 6:35 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Co Was najbardziej denerwuje w pracy?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 233

Re: Co Was najbardziej denerwuje w pracy?

Generalnie jestem zdania, że jak praca Cię denerwuje, to trzeba ją zmienić... Do emerytury jednak trochę trzeba tyrać, więc bez sensu codziennie rano przy wyjściu do roboty się denerwować... Wiadomo, że czasem zmiana jest niemożliwa - ale jeśli masz opcję - nawet się nie zastanawiaj. Ja lubię swoją ...
autor: mocarz92
czw gru 07, 2017 6:31 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: dieta ?
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 4566

Re: dieta ?

A ja uważam, że żeby osiągać najlepsze efekty trzeba łączyć i dietę i trening i suplementację... Wtedy masz gwarantowane praktycznie efekty. ;) Ja swoje suplementy w Krakowie kupuję (jak jeżdżę do Polski czasem), albo wysyłają mi z domu. Zawsze w tym sklepie: http://mocnysklep.pl/ - jeszcze się nie ...
autor: mocarz92
czw gru 07, 2017 6:28 am
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: sumplementy
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 318

Re: sumplementy

Ja biorę kreatynę i odżywki białkowe. :) Czasem też jakieś przedtreningówki. Generalnie kupuję suplementy w Krakowie, kiedy jestem w Polsce. W tym sklepie: http://mocnysklep.pl/ i jestem zadowolony bardzo. ;)