Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 93 wyniki

autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:10 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Nowoczesna Reklama Czy Klasyka ?
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 2811

Re: Nowoczesna Reklama Czy Klasyka ?

Jeżeli interesuje Cię nowoczesna reklama, to polecam zainteresować się usługami firmy property360, street view pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Nowoczesne formy reklamy, czy też po prostu nowoczesne formy przekazu to zawsze świetny sposób na sukces :)
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:09 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Opcje inwestycyjne
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 900

Re: Opcje inwestycyjne

Ja obecnie nie mam kasy na jakieś większe inwestyycje, dlatego też skupiam się na obstawianiu meczy na https://betonline.net.pl. Czasem się wygrywa, czasem przegrywa :D Generalnie fajny sposób nie tylko na "inwestowanie", ale też na spędzanie czasu ;)
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:05 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Robicie zakupy przez internet?
Odpowiedzi: 433
Odsłony: 51504

Re: Robicie zakupy przez internet?

I to częściej niż w sklepach stacjonarnych :D Teraz upatrzyłem sobie: https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/2/4/63942_2.jpg W sklepie http://merg.pl można znaleźc prawdziwe perełki i to za rozsądne pieniądze ;) W sklepach stacjonarnych spędziłbym cały dzięń na szukaniu takiej torby, a zapłąci...
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:03 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Jak się relaksujecie?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2489

Re: Jak się relaksujecie?

Zbliża się mundial, więc będzie więcej czasu spędzanego w internecie, naa oglądaniu meczy. Będę spędzać czas pewnie na https://meczyki.net.pl i oglądał różne rozgrywki :) To ważna impreza, a takie wydarzenai szczególnie obudzają we mnie duszę kibica :D
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:02 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Hobby
Odpowiedzi: 199
Odsłony: 28238

Re: Hobby

Ja róœnież lubię piłkę nożną, tylko moją ulubioną stroną jest https://skrotymeczow.pl :) Skróty meczów często są ciekawsze, nizc ałe rozgrywki, a czasem też nie jesteśmy w stanie obejrzeć meczu na zywo... Dlatego warto chociaż skrót obejrzeć.
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:18 pm
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Umowa
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 726

Re: Umowa

Powinna być taka możliwość, poszukaj gotowego wzoru na https://spinker.pl/. Dodatkową zaletą tej strony jest to, że całość możesz załatwić przez internet, nie będziesz musiał samodzielnie zawozić odstąpienia umowy, zrobisz to zdalnie :)
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:15 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: szybka reklama?
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 9272

Re: szybka reklama?

Nie istnieje w zasadzie coś takiego jak "szybka" reklama. Ale jeżeli chcesz jakoś szybko wyprzedzić konkurencję, to koniecznie postaw na nowatorskie rozwiązania jak np. spacer wirtualny. NIewiele firm z niego korzysta i można łatwo zainteresować odbiorców.
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:14 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Sklep internetowy a własny biznes
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 12625

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Sklep internetowy to fajny pomysł na biznes. Potrzebny jest tylko własny hosting i pomysł na biznes :) Hostingi dzisiaj są tanie, wystarczy spojrzeć na ofertę Hekko - na początek można kupic za kilkadziesiąt złotych hosting, a jak sklep się rozrośnie to po prostu zmieni się pakiet na wyższy :)
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:12 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Tania taksówka Katowice
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 779

Re: Tania taksówka Katowice

W każdym mieście, w którym działa Itaxi wybieram ich ofertę - https://itaxi.pl/. Nie dość, że ceny mają atrakcyjne, to jeszcze posiadają własną aplikacje, przez którą można zamówić taksówkę. Dla mnie to jest obecnie jedyna słuszna alternatywa dla ubera :D
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:10 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Gdzie kupują gwiazdy?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1369

Re: Gdzie kupują gwiazdy?

A po co kupować tam gdzie gwiazdy? One wydają gruby hajs na coś, co można mieć znacznie taniej. Jeżeli chodzi o ubrania, to zajrzyj do sklepu Merg.pl, znajdziesz tam m.in. sukienki takie jak: https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/8/1/75818_2.jpg Ceny są przystępne, a ubrania bardzo wysokiej j...
autor: SEreptis
pt maja 25, 2018 8:22 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Markowe ciuchy
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 2592

Re: Markowe ciuchy

Ja polecam sklep Merg.pl. Znajdziesz tamubrania najwyższej jakości, zwłaszcza jeżeli jesteś kobietą, bo sukienek mają tam mnóstwo. Jedna z tych, co ostatnio zapadły mi w pamięć:
Obrazek
A to tylko przykład z ich asortymentu ;)
autor: SEreptis
czw maja 24, 2018 7:53 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: taxi-warszawa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 335

Re: taxi-warszawa

Jeżeli mówimy o taaxi, to koniecznie trzeba wspominieć o firmie Itaxi - https://itaxi.pl/. Mają oni praktyczną aplikacje, dzięki której można łatwo zamówić taksówkę ;) Według mnie to naajlepszy sposób, ponieważ zamówienie taksówki jest znacznie szybsze i nie trzeba nigdzie dzwonić.
autor: SEreptis
czw maja 24, 2018 7:52 am
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Reklama biznesu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6350

Re: Reklama biznesu

Polecam Ci zapoznać się z ofertą firmy Tango REklaama - http://tango-reklama.com.pl/projektowanie-opakowan/fotografia-produktowa/. NAjlepiej jest zlecić reklamę biznesu na zewnątrz, ponieważ w ten sposób osiągnie się najlepsze i najszybsze rezultaty. Specjaliści wiedzą jak skutecznie reklamować bizn...
autor: SEreptis
czw maja 24, 2018 7:51 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Studia w WSBiNoZ w Łodzi - wasze opinie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 139

Re: Studia w WSBiNoZ w Łodzi - wasze opinie?

Polecam zapoznać się z ofertą studiów MBA - https://ibd.pl/international-mba/. Co praawda nie znajdują sie one w łodzi, jednak ich oferta jest bardzo bogata i przede wszystkim dopasowana do potrzeb dzisiejszego rynku. A dzięki temu po takich studiach łatwiej jest ze znalezieniem pracy :)
autor: SEreptis
śr maja 23, 2018 2:23 pm
Forum: Humor i satyra
Temat: Jak sie robi biznes w internecie!
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 16640

Re: Jak sie robi biznes w internecie!

Przede wszystkim musisz pamiętać o RODO. Najważniejsze informacje zdobędziesz na ten temat w poradniku od Hekko - https://www.hekko.pl/blog/rodo/ :) PAmiętaj, żeby się do nich stosować, bo inaczej możesz mieć kłopoty.