Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 102 wyniki

autor: SEreptis
wt lip 31, 2018 12:27 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Własna działalność
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 8905

Re: Własna działalność

Jeżeli prowadzisz własną firmę, lub planujesz to robić, to poczytaj sobie https://itaxi.pl/biznes/taxi-gdynia/. Warto korzystać z takich udogodnień. Zwłaszcza jeżeli zatrudnia się już kilku pracowników.
autor: SEreptis
wt lip 31, 2018 12:26 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Biznes
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 2867

Re: Biznes

Według mnie we włąsnym biznesie duże znaczenie ma odpowiednai orgaanizacja. Poczytaj sobie o ofercie iTaxi dla właścicieli biznesu - https://itaxi.pl/biznes/taxi-sopot/. Być może skorzystasz z ich oferty i usprawnisz działanie firmy ;)
autor: SEreptis
wt lip 31, 2018 12:25 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Aranżacja mieszkania
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 1009

Re: Aranżacja mieszkania

Dzisiaj dostępne jest tak wiele stylów jeżeli chodzi o aranżację mieszkania, że ciężko jest samemu coś wybrać. Dlatego też według mnie lepiej korzystać z pomocy profesjonalistów - http://www.boskeart.pl/. Oni dopasują wygląd mieszkania do twoich potrzeb ;)
autor: SEreptis
wt lip 31, 2018 12:24 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Nietypowe koszulki na prezent
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 454

Re: Nietypowe koszulki na prezent

A nie lepiej na prezent poszukać raczj enormalnych ubrań, takich jak np. ta sukineka: https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/2/9/76192_2.jpg Ta konkretna pochodzzzi ze sklepu Merg.pl. Co prawda wzsystko zależy od osoby, którą chces zobdarować, jednak takie prezenty wydają mi się bezpieczniejsze.
autor: SEreptis
wt lip 31, 2018 12:22 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Prezent dla kolegi
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 8472

Re: Prezent dla kolegi

Sądzę, że zwykły portfel jest dobrym i bezpiecznym pomysłem. Poszukaj czegoś ciekawego naa http://merg.pl, przykłądem może być:
Obrazek
Jeżeli nie wiesz co mu kupić, to taki neutralny prezent wydaje się być bezpieczny :)
autor: SEreptis
wt lip 17, 2018 4:26 pm
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: systemy sygnalizacji pożarowej
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 303

Re: systemy sygnalizacji pożarowej

Polecam zapoznać się z ofertą http://dekk.pl/systemy-sygnalizacji-pozaru.html - tu znajdziesz systemy sygnalizacji pożarowej, gaśnice do serwerwowni i cały sprzęt, którego potrzebujesz. To jeden z najlepszych serwisów ppoż+ w Polsce. Jeżeli masz możliwość korzystania z ich usług, to warto :)
autor: SEreptis
wt lip 17, 2018 4:03 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: outsourcing magazynow
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 92

Re: outsourcing magazynow

Ja znam outsourcing magazynowy - zajmują się oni profesjonalnie outsourcingiem magazynowym i obsługą magazynów dla e-commerce. W ich ofercie znajdziesz również zajmowanie się logistyką sklepów internetowych, dlatego też można im zlecić tak naprawdę kompleksowe zajęcie się tematem :)
autor: SEreptis
śr cze 27, 2018 8:47 am
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Skup desek, znacie?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1077

Re: Skup desek, znacie?

Ja kojarzę tylko skup stali w londynie, ale jesli mam być szczery to nigdy nie słyszałem, żeby istniał jakikolwiek skup desek :D Możesz tam spróbować coś sprzedać, często w takich skupach wiele materiałów kupują.
autor: SEreptis
ndz cze 24, 2018 8:02 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Szukasz dobrej ceny?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1520

Re: Szukasz dobrej ceny?

Kupowanie garniturów w “dobrej cenie” może źle się skończyć ;) Sam tego doświadczyłem. Co z tego, że był tani? Jakiś czas temu skontaktowałem się z firmą Hegg - http://supergarnitury.pl. Tam zajmują się szyciem na miarę, na początku byłem sceptycznie nastawiony, jednak gdy po 6 tygodniach otrzymałem...
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:10 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Nowoczesna Reklama Czy Klasyka ?
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3959

Re: Nowoczesna Reklama Czy Klasyka ?

Jeżeli interesuje Cię nowoczesna reklama, to polecam zainteresować się usługami firmy property360, street view pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Nowoczesne formy reklamy, czy też po prostu nowoczesne formy przekazu to zawsze świetny sposób na sukces :)
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:09 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Opcje inwestycyjne
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1257

Re: Opcje inwestycyjne

Ja obecnie nie mam kasy na jakieś większe inwestyycje, dlatego też skupiam się na obstawianiu meczy na https://betonline.net.pl. Czasem się wygrywa, czasem przegrywa :D Generalnie fajny sposób nie tylko na "inwestowanie", ale też na spędzanie czasu ;)
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:05 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Robicie zakupy przez internet?
Odpowiedzi: 454
Odsłony: 65211

Re: Robicie zakupy przez internet?

I to częściej niż w sklepach stacjonarnych :D Teraz upatrzyłem sobie: https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/2/4/63942_2.jpg W sklepie http://merg.pl można znaleźc prawdziwe perełki i to za rozsądne pieniądze ;) W sklepach stacjonarnych spędziłbym cały dzięń na szukaniu takiej torby, a zapłąci...
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:03 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Jak się relaksujecie?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 2976

Re: Jak się relaksujecie?

Zbliża się mundial, więc będzie więcej czasu spędzanego w internecie, naa oglądaniu meczy. Będę spędzać czas pewnie na https://meczyki.net.pl i oglądał różne rozgrywki :) To ważna impreza, a takie wydarzenai szczególnie obudzają we mnie duszę kibica :D
autor: SEreptis
czw cze 14, 2018 6:02 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Hobby
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 34154

Re: Hobby

Ja róœnież lubię piłkę nożną, tylko moją ulubioną stroną jest https://skrotymeczow.pl :) Skróty meczów często są ciekawsze, nizc ałe rozgrywki, a czasem też nie jesteśmy w stanie obejrzeć meczu na zywo... Dlatego warto chociaż skrót obejrzeć.
autor: SEreptis
pn maja 28, 2018 2:18 pm
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Umowa
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1316

Re: Umowa

Powinna być taka możliwość, poszukaj gotowego wzoru na https://spinker.pl/. Dodatkową zaletą tej strony jest to, że całość możesz załatwić przez internet, nie będziesz musiał samodzielnie zawozić odstąpienia umowy, zrobisz to zdalnie :)