Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 9 wyników

autor: bonek21
sob maja 23, 2015 3:46 pm
Forum: Na kazdy temat. Internet, komputery itd... Humor. Kacik muzyczny, literacki i filmowy...
Temat: Opłata likwidacyjna
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1869

Ja osobiście się na tym nie znam, ale wydaje mi się, że wszystko jasno powinno być zapisane w umowie zawartej pomiędzy Tobą a ubezpieczycielem. Jeśli nic takiego nie widnieje w umowie, nie powinieneś płacić jakiś dodatkowych kar. Pamiętam, że moja znajoma miała podobną sytuację, ale nie wiem jak si...
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 5:04 am
Forum: Poznajmy sie... Miejsce zeby sie przedstawic, kogos poznac itd...
Temat: Witam!
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5412

Cześć wszystkim. Jak u was mija dzień ? Co robicie ciekawego na weekend ? Jakieś plany macie takie dłuższe na sobotę i niedzielę czy akurat takich planów nie posiadacie ? Mi to się wydaję, że ja dzisiaj pójdę na rower razem z moją dziewczyną i przejeździmy do wieczora :D
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 5:02 am
Forum: Polish American Foundation of Texas - NEWSLETTER i nie tylko
Temat: Orlęta - zespół tańca
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 26941

Gość troll :D nawet jedno słówko potrafisz skontrolować, niesamowite :) to zawsze się tak czepiasz słówek tych kto by źle napisał w języku american english lub britsh english ? :D teraz to ja będę się musiał mieć na baczności bo nie wiem kiedy mnie zaczniesz poprawiać.
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 5:01 am
Forum: Polish business in DFW
Temat: Czy w Dallas jest polonijna księgarnia?
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 32250

Taa oni zapomnieli..Im się nadal chyba wydaję to, że mieszkamy właśnie w USA. Takich rzeczy co szukacie tutaj zza oceanem to niestety nie ma..Jak wam się zachciało polskich księgarni i bibliotek to raczej się musicie wyprowadzić gdzieś do cioci z Radomia.
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 4:59 am
Forum: Polish business in DFW
Temat: Polski sklep w Dallas!
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11459

Jakie inne nacje ? Chyba nie byłeś w prawdziwym polskim sklepie w USA..Takie sklepy to najczęściej odwiedzają po prostu osoby albo z USA albo tacy typowi Polacy co się tutaj przeprowadzili do Stanów i tu już zamieszkali na stałe. Nie mam mowy o innych nacjach.
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 4:58 am
Forum: Polonia w Dallas, Polski Kosciol , Polonia w Texasie Polish organization in Dallas area / Polish Church
Temat: Pytanie
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 21349

Nie ma żadnej różnicy kto zarządza tym forum. Co to kogo może obchodzić..Mnie ta sprawa nie dotyczy i ja nie wtykam w nią mojego nosa. Po prostu chciałbym od was wszystkich żebyście tutaj się bardziej ludzie udzielali..Bo widzę takie niektóre tematy zostawione całkowicie bez odpowiedzi.
autor: bonek21
sob maja 16, 2015 4:56 am
Forum: Polonia w Dallas, Polski Kosciol , Polonia w Texasie Polish organization in Dallas area / Polish Church
Temat: Dzień dobry
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 33341

Pomysł jest ekstra tylko jak się zebrać do takiego spotkania..Skoro tu nie ma żadnego odzewu..Kto byłby takim kierownikiem tego spotkania, jest tutaj ktoś taki kto by wziął na siebie ciężar tego całego spotkania ?Ja bym się nie pisał na takiego organizatora.
autor: bonek21
wt maja 05, 2015 1:28 pm
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Skupiska Polakow na swiecie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 12400

Z tymi chicagowskimi dwoma milionami to gruba przesada, może jak wliczymy wszystkich Amerykanów z okolicy, których nazwiska wskazują na polskie pochodzenie to się tyle uzbiera, społeczność polska w USA za wyjątkiem ludzi starszych bądź świeżo przybyłych ani nie zna języka ani się z ojczyzną przodków...
autor: bonek21
wt maja 05, 2015 1:27 pm
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Polskie seriale/ filmy
Odpowiedzi: 189
Odsłony: 61816

Przez ponad dekadę polskie filmy też nie potrafiły wznieść się na przyzwoity poziom, ale w końcu coś się przełamało. Choćby za sprawą filmów Smarzowskiego. W świecie seriali też doczekamy się jaskółek, które może wiosny od razu nie uczynią, ale będą jakimś światełkiem w tunelu.