Witamy na Forum Polonii w Dallas!

reklama

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: reklama

Re: reklama

autor: runtoo75 » pn cze 18, 2018 4:21 am

Bardzo ważnym elementem jest dobrze przygotowana strona WWW. Bez tego po prostu bardzo ciężko jest coś sensownego zdziałać... Tu macie np. całkiem moim zdaniem niezłe strony internetowe :)

Re: reklama

autor: genezis » czw cze 14, 2018 2:13 pm

Na początku można spróbować samemu. Jeśli zależy nam na szybkich efektach, bez firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron się nie da. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Re: reklama

autor: hapka » czw cze 14, 2018 10:42 am

A taka forma reklamy na przykład sklepu internetowego https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ? Obecnie taki marketing jest jedną z popularniejszych form rozsławiania biznesów (tych większych i mniejszych). Oczywiście zawsze, ale to zawsze kwestie marketingu i rozwoju biznesu, warto przekazać firmie, która w tych tematach się specjalizuje.

Re: reklama

autor: danielak » śr cze 13, 2018 8:52 am

Przy firmie mającej zasięg lokalny (np miasto) pozycjonowanie jest jak najbardziej sensowne.

reklama

autor: JaroGam » pn cze 11, 2018 11:09 am

Cześć. Mam małą firmę ( sprzedaż i serwis urządzeń biurowych ) i chciałbym ją trochę rozreklamować . Czy tzw. pozycjonowanie stron jest skuteczne na dłuższą metę? Nie wiem, czy skupić się na takiej reklamie czy może lepiej tradycyjnie np. ogłoszenia w prasie, banery . Poczytałem trochę na stronie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ , mam jednak wątpliwości. Może macie doświadczenie i napiszecie coś więcej o takiej reklamie?

Na górę