Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Budowa domu

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Budowa domu

Re: Budowa domu

Post autor: dalleko » sob lut 18, 2017 3:04 pm

Podczas tak dużej budowy bardzo ważne będą narzędzia, których będziemy używać. Część z nich przyda się także do remontów itp. O takich narzędziach można przeczytać na http://noy.pl/ostre-narzedzia-czyli-jak ... le-i-czym/ . Myślę, że taka lista przyda się każdemu, kto planuje zmiany w mieszkaniu lub buduje dom.

Re: Budowa domu

Post autor: lana » sob lut 18, 2017 6:40 am

Mogę Wam polecić hurtownię Heban: http://www.heban.net/. Mają bardzo duży wybór najróżniejszych akcesoriów i materiałów do wykończenia domu. Oferują też sprzedaż detaliczną, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Uważam, że warto się zainteresować.

Re: Budowa domu

Post autor: darek89 » pt lut 17, 2017 9:17 am

Przyda Ci się też na pewno dobry projekt domu. Może poczytaj o różnych typach domów i wybierz coś pod ten styl. Mi się podobają domy inteligentne http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny , ale jednak są one kosztowne i nie zawsze każdego stać na takie fajne rzeczy.

Re: Budowa domu

Post autor: dali09 » pt lut 17, 2017 6:37 am

No raczej, to przecież podstawa.

Re: Budowa domu

Post autor: krisek » ndz lut 12, 2017 6:20 am

Przy budowie i różnego rodzaju pracach remontowo - budowlanych nie zapomnij o porządnym i profesjonalnym zestawie narzędzi, który ci ułatwi wiele spraw. Trafiłem w necie na http://www.hoegert.com/pl gdzie mają narzędzia budowlane i zestawy narzędziowe wysokiej jakości więc na pewno ci się przyda taki pomagier.

Budowa domu

Post autor: Komasa » sob lut 11, 2017 2:58 am

Jestem na etapie wczesnych prac przy budowie domu w Polsce, będzie to dom raczej na wakacje i jakieś ferie, jednak być może dzieciaki kiedyś tam zamieszkają, więc jednak wszystko i tak musi zostać zrobione perfekcyjnie i na lata. I tutaj pojawia się pytanie na jakie szambo wybrać, według Was powinien być to taki zbiornik betonowy szambabetonowe24.com.pl/ czy może jednak wart postawić na plastikowy?

Na górę