Witamy na Forum Polonii w Dallas!

używany sprzęt w firmie?

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: używany sprzęt w firmie?

Re: używany sprzęt w firmie?

autor: paniola » wt cze 11, 2019 2:22 am

W firmie wiadomo - podstawowy sprzęt biurowy to juz taki standard. Jednak zwracam takze uwage na bezpieczenstwo. Dzięki włączeniu do programu iAML https://www.iaml.com.pl/ modułu konfiguracji, użytkownicy mają możliwość modyfikowania indywidualnych ustawień. W ten sposób usprawniają korzystanie z programu i dopasowują mechanizmy automatyzacji procesów do swoich potrzeb w zakresie analizy podmiotów i transakcji oraz generowania raportów i zawiadomień do GIIF.

Re: używany sprzęt w firmie?

autor: Paula883 » czw maja 30, 2019 2:27 am

Mój mąż ostatnio zainwestował sporo pieniędzy w nowy sprzęt https://www.ewimax.pl/product-pol-818-H ... HECHT.html żebyśmy tylko mieli piękny ogród i działkę zrobioną pod warzywa. Powiedział mi, że naprawdę jest to maszyna solidnie wykonana i cieszy się bardzo z jej zakupu.

Re: używany sprzęt w firmie?

autor: karol44443 » czw maja 16, 2019 5:49 am

Jakby kogoś z was to interesowało to ostatnio kupowałem w sklepie internetowym https://gadzetownik.pl/ i naprawdę byłem bardzo zadowolony z tego całego powodu.

używany sprzęt w firmie?

autor: szarak » śr maja 15, 2019 4:22 am

część, jak myślicie czy opłaca się kupowac używane wózki widłowe do firmy? chodzi mi o takie jak tu opisują, najzwyklejsze widlaki

Na górę