Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kredyt dla firm?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

matik

Kredyt dla firm?

Post by matik » Mon Mar 09, 2020 5:48 am

Gdzie warto udać się po dobrze oprocentowany kredyt dla firmy? Jaki jest wymagany czas prowadzenia działalności? Czy lepszą ofertę mają dla firm banki czy może takie firmy jak Finiata, czy ktoś to może porównywał?

ImmortalMan

Re: Kredyt dla firm?

Post by ImmortalMan » Tue Mar 10, 2020 5:03 am

Jak dla mnie najważniejsze jest po prostu brać kredyty w bankach. Nigdy w jakiś parabankach! Pamiętajcie o tym!

Leszek1

Post by Leszek1 » Wed Mar 11, 2020 9:08 am

Ehh, kolego, wiesz czym jest parabank? Pytanie było o finatie czyli firme faktoringową, nie parabank

mozajka

Post by mozajka » Thu Mar 12, 2020 10:31 am

No Finiata to nie parabank. To firma udzielająca finansowania dla firm często na lepszych warunkach jak banki. Ale to dokładnie musisz sprawdzić. I faktycznie faktoring również jest. wejdź na stronę i tam masz czat. Na pewno ci udzielą informacji.

matik

Post by matik » Fri Mar 13, 2020 3:56 am

Na stronie znalazłem informacje, że opłaty za taką linię finansowania są dwie. Jedna to koszt 0,33% do kwoty udzielonego limitu a druga to 2,9% od kwoty wykorzystanej — wypłaconej. I teraz pytanie, czy to jest opłacalna oferta, czy jednak nie?

Aneta

Post by Aneta » Fri Mar 13, 2020 7:50 am

Hej matik, czego szukasz? kredytu czy faktoringu? Jesli zastanawiasz się co jest lepsze to w tym artykul ejest porownaine https://smeo.pl/blog/baza-wiedzy-o-fakt ... adluzania/ :)

Evka

Post by Evka » Fri Mar 13, 2020 8:32 am

Matik no niekoniecznie jest to oplacalna oferta, dla porównania w smeo masz 0 za limit, pierwsza faktura kosztuje 1% wartości faktury, niezaleznie od ilosci dni finansowania, moze to byc nawet 90 dni a pozniej kazda 2,4% i nie ma zadnych innych kosztow wiec widzisz, masz porowanine

Joki88

Post by Joki88 » Fri Mar 13, 2020 8:59 am

przy braniu kredytu powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak,
żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość.
warto sprawdzić ranking kredytów gotówkowych,no i w razie potrzeby skorzystac z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.

matik

Post by matik » Mon Mar 16, 2020 5:10 am

Evka ale tu masz ofertę na faktoring a Finiata to odnawialna linia finansowania. Pieniądze z limitu możesz wydawać na dowolny cel. Kolejna sprawa jakie są wymagania dokumentów w firmie o której wspominasz? No i ile czeka się na decyzje?

pomkas

Post by pomkas » Mon Mar 16, 2020 1:29 pm

na pewno warto jest decydować się na korzystne kredyty na star. Takie dodatkowe pieniądze mogą być bardzo pomocne

Guest

Post by Guest » Wed Mar 18, 2020 6:56 am

W opiniach na opineo piszą, że decyzja jest bardzo szybko. Z reszta jak złożysz wniosek to zobaczysz jak szybko dostaniesz ofertę. A potem musisz ja jeszcze potwierdzić — zaakceptować. Więc do tego czasu opłat ponosić nie będziesz.

Jacek22

Post by Jacek22 » Mon Mar 30, 2020 3:16 am

Finiata ma też możliwość wysyłania wniosku i dokumentów online przez stronę lub aplikacje, więc to kolejny plus w obecnej sytuacji.

trymek

Post by trymek » Sat May 16, 2020 9:47 am

Sprawdziłem te rankingi i nadal nie jestem zdecydowany. Wydaje mi się, że będzie potrzebny mi sprawdzony doradca kredytowy Piaseczno i okolice więc jeżeli są tu osoby, które mogą kogoś polecić to będę wdzięczny. Czas ucieka, a mi się coraz bardziej grunt pod nogami pali. Nie chciałem brać kredytu, ale muszę. Który z banków polecacie?

Aneta

Post by Aneta » Fri Jun 05, 2020 7:30 am

Czy kredyt dla firm ma sens? No nie wiem, na pewno korzystanie z faktoringu ma sens. Bo to nie dotacja, a w sumie inwestycja w dobry pomysł. Tylko szukajcie zaufanych faktorów i raczej spoza banku (ja korzystam z Bibby Financial Services i sobie chwalę).

nasti

Post by nasti » Fri Jun 05, 2020 8:36 am

Jeżeli uda Ci się spłacić kredyt szybciej, a jak wiadomo chyba każdy do tego dąży aby pozbyć się jak najszybciej zobowiązań bankowych to z tego tytułu możesz starać się o zwrot prowizji bankowej. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacji w tym temacie https://techprint.pl/zwrot-prowizji-bankowej/ przemyśl spokojnie temat.

Post Reply