Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odpicowanie auta przed sprzedażą

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

ofelia

Re: Odpicowanie auta przed sprzedażą

Post by ofelia » Thu Apr 18, 2019 10:04 am

Warto też wiedzieć do kogo się zgłosić na przykład w sprawie regeneracji turbosprężarki. Ja zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy http://turbospec.pl/. Był to bardzo dobry wybór. Wszystko załatwiłam korespondencyjnie za pomocą kuriera.

kari8

Post by kari8 » Fri Apr 19, 2019 7:25 am

Może wydawać się to całkowicie bezsensowne, ale niektórzy ludzie lubią swego rodzaju bajery. Jeśli i Tobie się coś takiego podoba, polecam podświetlenie podwozia ;) Na pewno będzie wyglądać to oryginalnie i wyróżnisz się!

Dobromierz86

Post by Dobromierz86 » Tue Apr 23, 2019 2:06 am

No wiadomo, że trzeba odpicować auto. Warto też zastanowić się nad regeneracją turbin. Na stronie internetowej http://allemotocykle.pl/2019/04/18/na-c ... generowac/ możecie poczytać na ten temat.

AniaFr

Post by AniaFr » Tue Apr 30, 2019 7:26 am

Wiesz co, według mnie bardzo duże wrażenie na kupujących robi zadbana tapicerka. Także jak zależy Ci na szybkiej i opłacalnej sprzedaży auta, to na pewno warto o to zadbać :D W końcu każdy z nas chciałby mieć idealnie czyste auto.

MagdaMagdalennna

Post by MagdaMagdalennna » Fri May 24, 2019 2:07 am

My przed sprzedażą zdecydowaliśmy się na wyczyszczenie naszej Mazdy w profesjonalnym salonie. Wiadomo, wygląd samochodu świadczy o jego właścicielu,a nie ze wszystkimi plamami czy problemami, które pojawiły się w tzw.międzyczasie mogliśmy sobie poradzić. Skoro sprzedajemy samochód to chcieliśmy, aby nowy najemca dostał jego najlepszą wersję.

janiwore

Post by janiwore » Fri Jun 07, 2019 5:34 am

Sprawdź swój dpf przed sprzedażą. Jeśli wymaga regeneracji wyślij go do profesjonalnej firmy Regeneracja DPF

Rodan_Ptak_Śmierci

Post by Rodan_Ptak_Śmierci » Fri Jun 07, 2019 7:57 am

A co w takim aucie przede wszystkim należy doprowadzić do porządku?

tom.m

Post by tom.m » Mon Jun 17, 2019 7:38 am

Polecam Wam wybrać się na przegląd przed sprzedażą, albo na jakąś diagnostyka pojazdów kraków. Zawsze to dobrze pokazać, że przegląd świeżo zrobiony + kupujący będzie wiedział że ma do czynienia ze sprawnym pojazdem. Czasem też wyjdą mniejsze usterki, na przykład konieczność wymiany filtra w klimatyzacja samochodowa kraków. Dobrze jest faktycznie odpicować samochód przed sprzedażą :)

Post Reply